Piranha 2335 klavye mouse set bağlantı kopması

EfeBerk2021

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar A101'den almış olduğum Piranha mouse, klavye setinde klavyede herhangi bir sorun yaşamadım henüz ama farede bağlantı kopmaları oluyor. imleç öylece kalıyor. Güç seçeneklerinden USB ayarlarına da baktım, aygıt yöneticisinden de baktım, lakin yine de aralarda kopmalar oluyor. Sanırım kullanılan malzeme kalitesi yüzünden. Bu durumu yaşayıp çözen olduysa belirtebilir mi? Bulunduğum yer gereği bu markayı almak zorunda kaldım, pişman edeceğini bile bile...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz tek USB port a bağlı klavye ve mouse.

Ben klavyeyle mausunu aldım kablolu mausun orta tekeri çok ses çıkarıyordu bir süre sonra. Klavyenin de tuşlarının yazısı silindi bir kaçının. 2 side çalişiyor hala seninki tek porta bağlı olduğu için birbirinin frenkansını engelleyebilir. Piranha'dan fazla bir şey beklemeyin.

Ben klavyeyle mausunu aldım kablolu mausun orta tekeri çok ses çıkarıyordu bir süre sonra. Klavyenin de tuşlarının yazısı silindi bir kaçının. 2 side çalişiyor hala seninki tek porta bağlı olduğu için birbirinin frenkansını engelleyebilir. Piranha'dan fazla bir şey beklemeyin.
fazla bir şey beklemiyorum zaten ama basit çalışmayı bile yapamıyor hani gaming için kullanmıyorum sonuçta

Aynı sorunu Trust marka kablosuz faremde yaşıyordum ürünü değişime yolladık geldi hala kopuyordu. Ucuz marka farelerin problemi gibi bir şey şu an Logitech kullanıyorum bir problem yok.

Geri
Yukarı