Piranha 2345 klavye esniyor

jasonoleragg

Hectopat
Piranha 2345 klavyem var. 3 gün önce aldım. Tuşlara normal bir şekilde bassam bile biraz alt tarafının aşağı doğru gittiği gözüküyor ama çok az. İade etmeli miyim sorun olur mu?

O klavye çok dandik hocam. Zamanında 30-35 TL idi. Bence iade edin, paranıza yazık.

Arkadaşım 3 yıldır kullanıyor sorunu yoktu ama benimkindede başka bir sorun yok emin olamadım iade etsemmi diye.
Sert basınca öyle oluyor ben 4 yıldır kullanıyorum.

Evet biraz sert basınca oluyor oyun oynamıyorum sadece yazı yazıyorum yazı yazınca esneme olmuyor oyunda biraz oluyor sert bastığımdan.

Arkadaşım 3 yıldız kullanıyor sorunu yoktu ama benimkindede başka bir sorun yok emin olamadım iade etsemmi diye.

Evet biraz sert basınca oluyor oyun oynamıyorum sadece yazı yazıyorum yazı yazınca esneme olmuyor oyunda biraz oluyor sert bastığımdan.

Sorun olmaz bende de öyle oluyor 2019'dan beri kullanıyorum.

Arkadaşım 3 yıldır kullanıyor sorunu yoktu ama benimkindede başka bir sorun yok emin olamadım iade etsemmi diye.

Siz bilirsiniz ama sizin açınızdan kullanışı rahatsız ediyorsa iade edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı