Piranha Full HD PC kamera alınır mı?

ustakardeş

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar yakın zamanda A101'e gelecek olan Piranha Full HD kamera uzaktan eğitim için alınır mı?

80563.jpg

Ben de geçenlerde A101'e gelen klavye+mouse setini almıştım ama mouse sorunlu çıktı. Tabii bende sorun oldu diye sizde olacak diye bir şey yok ama fikir uyandırması için söyledim.

Arkadaşlar merhabalar yakın zamanda A101'e gelecek olan Piranha Full HD kamera uzaktan eğitim için alınır mı?

Eki Görüntüle 747378

Uzaktan eğitimi geçtim, 99 TL ye alabileceğiniz daha iyi bir kamera olduğunu sanmıyorum (ikinci el belki bulursunuz ama zor). Ancak ürün kaliteli değil yani sadece kamera olsun diye kullanacaksanız alın, çok fazla bir şey beklemeyin.

Eki Görüntüle 747378

Şöyle bir şey de olabilir. Zaten ikisi de dediği 1080P kaliteyi veremeyecek çok takmaya gerek yok :D

Acaba ürünü daha önce kullanmış biri varsa ses kalitesi nasıl bilgisi olan var mı? Yüksek sesle konuşmadan da sesi en azından 3 metre içinde anlaşılır şekilde alıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı