Piranha vs GO Smart

Yarchit

Picopat
Daha fazla  
A101'e geçen hafta Piranha 9965 kulaklık geldi bu hafta 3 çeşit olmak üzere GO Smart TWS 10 TWS 11 ve TWS 13 kulaklık modelleri gelecek. Sizce Piranha mı almalıyım veya GO Smart önerirseniz hangi model daha iyi?

Hepsinden uzak durun kulağınızda yanma riskine değmez kulaklarınızı yara yapabilir bütçe söyleyin ona göre öneri yapalım.
@Rolesional hem tavsiye etmeyerek hem de benim de tavsiye etmediğim mesaja dislike atmak nasıl bir düşünce anlayamadım.

Son düzenleme:
A101'e geçen hafta Piranha 9965 kulaklık geldi bu hafta 3 çeşit olmak üzere GO Smart TWS 10 TWS 11 ve TWS 13 kulaklık modelleri gelecek. Sizce Piranha mı almalıyım veya GO Smart önerirseniz hangi model daha iyi?

Şu an GO Smart TWS 11 kullanıyorum TWS 10 da kullandım açıkçası kısa vadede kurtarır ama uzun vadede rezalet bir zaman sonra bass yok oluyor, ses kısılıyor, şarj bitip duruyor ikide bir ondan tavsiye etmem. Xiaomi Earbuds alın daha uzun ömürlüdür.

Hepsinden uzak durun kulağınızda yanma riskine değmez kulaklarınızı yara yapabilir bütçe söyleyin ona göre öneri yapalım.
@Rolesional hem tavsiye etmeyerek hem de benim de tavsiye etmediğim mesaja dislike atmak nasıl bir düşünce anlayamadım.
350 400

Hatta piyasaya göz gezdirdim 450 500 olabilir.

Son düzenleme:
Bütçe artarsa bunu alabilirsiniz.

Olabilir peki ya bu nasıl LENOVO Lp40 Livepods Tws Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Kulakta yanma yapmasıyla ilgili, aylardır kullanıyorum performansı kötü ama böyle bir sorun yaşatmadı sebebi bu hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı