Çözüldü Piranha X7 LED ışık ayarları nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün A101'den Piranha X7 aldım. Ergonomik olarak ve kalite olarak fiyatına göre uygun olduğunu düşünüyorum. LED ışıkları hiç yoktan iyidir ama mouseyi ellediğinizde sanıyorum lazer okuyucu ışığı LED ışıklarla karışıyor ve pek iyi bir görüntü oluşmuyor. Herneyse bunun animasyonunu nasıl değiştiririm ya da gündüzleri kapatırım? Büyük olasılıkla olmuyor ama renkler değişiyorsa veya sürücüsü varsa nasıl indirebilirim? Çok ekipman almadığım için bilgim yok ama bana 30 liraya göre iyi geldi. Sizde değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Çözüm
Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün A101'den Piranha X7 aldım. Ergonomik olarak ve kalite olarak fiyatına göre uygun olduğunu düşünüyorum. LED ışıkları hiç yoktan iyidir ama fareyi ellediğinizde sanıyorum lazer okuyucu ışığı LED ışıklarla karışıyor ve pek iyi bir görüntü oluşmuyor. Her neyse bunun animasyonunu nasıl değiştiririm ya da gündüzleri kapatırım? Büyük olasılıkla olmuyor ama renkler değişiyorsa veya sürücüsü varsa nasıl indirebilirim? Çok ekipman almadığım için bilgim yok ama bana 30 liraya göre iyi geldi. Sizde değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

DPI tuşuna basılı tut değişir mahsun tekerleğin rengi değişmesi için musun tekerleğin basılı tut.
Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün A101'den Piranha X7 aldım. Ergonomik olarak ve kalite olarak fiyatına göre uygun olduğunu düşünüyorum. LED ışıkları hiç yoktan iyidir ama fareyi ellediğinizde sanıyorum lazer okuyucu ışığı LED ışıklarla karışıyor ve pek iyi bir görüntü oluşmuyor. Herneyse bunun animasyonunu nasıl değiştiririm ya da gündüzleri kapatırım? Büyük olasılıkla olmuyor ama renkler değişiyorsa veya sürücüsü varsa nasıl indirebilirim? Çok ekipman almadığım için bilgim yok ama bana 30 liraya göre iyi geldi. Sizde değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Bu fiyattaki ekipmanların sürücüsü veya yazılımı olmaz. "Plug n play" mantığında çalışırlar.

Bakabilirsiniz hocam.

Herkese merhaba arkadaşlar. Bugün A101'den Piranha X7 aldım. Ergonomik olarak ve kalite olarak fiyatına göre uygun olduğunu düşünüyorum. LED ışıkları hiç yoktan iyidir ama fareyi ellediğinizde sanıyorum lazer okuyucu ışığı LED ışıklarla karışıyor ve pek iyi bir görüntü oluşmuyor. Her neyse bunun animasyonunu nasıl değiştiririm ya da gündüzleri kapatırım? Büyük olasılıkla olmuyor ama renkler değişiyorsa veya sürücüsü varsa nasıl indirebilirim? Çok ekipman almadığım için bilgim yok ama bana 30 liraya göre iyi geldi. Sizde değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

DPI tuşuna basılı tut değişir mahsun tekerleğin rengi değişmesi için musun tekerleğin basılı tut.

Çözüm

Geri
Yukarı