Piranha Zen & Piranha Grande

Pitbull

Megapat
Makaleler
60
Yer
ABD/Miami Florida
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Profil Kapağı
1521675609
İkisi de hepsi burada.com'da 599 tl ama grande 5.7'', zen 5''. Fiyatları ve özellikleri aynı ancak zende arka kapak çelik, grande' de full plastik. Ayrıca zen'in kamerasında sony lens kullanılmış belirtiyor ama grandede sadece 13mp kamera diyor. Sizce hangi ürün daha kullanışlı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nokia düşünmüyorum Motorola moto g alacaktım ama fotoğrafları çok kötü çekiyor yani kamerayı hiç önemsememişler. :/

Moto G'nin tek dezavantajı kamera ancak bu bütçe aralığında başka yapabileceğiniz bir şey yok. Kamerayı önemsiyorsanız Lumia alabilirsin. Piranha gibi telefonlardan hayır gelmez.

Ben kamera dizayn ve sağlamlığa önem veriyorum oyun için telefon alanlardan değilim 2. el 16-18 ay garantisi olan Samsung Galaxy S4 zoom düşünüyorum ama 2 el. olduğu için telefonları bilen biri ile almam lazım :( Sahibinden'de ortalama 650 TL fiyatları.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı