Victor P1,Piranha Grande,Piranha Zen Hangisini Almalıyım ?

kurumuz

Hectopat
Daha fazla  
Hangisini Almalıyım Sizce ?

Piranha Zen:

4 Çekirdekli 1.2Ghz İşlemci
8 GB Rom
1 GB Ram
2000Mah Batarya
720P 5" IPS Gorilla Glass 2 Ekran
13MP Arka 5 Mp Ön Kamera

Piranha Grande:

4 Çekirdekli 1.2Ghz İşlemci
16 GB Rom
1 GB Ram
2500Mah Batarya
720P 5.7" IPS Gorilla Glass 2 Ekran (Ekran Biraz Büyük Yoksa Hiç Tereddüt Etmeden Alıcam Cebime Sığmamasından Korkuyorum.=
13MP Arka 5 Mp Ön Kamera

Victor P1
  • 1.3 Ghz 4 Çekirdekli İşlemci
  • 8 GB Rom
  • 1 GB Ram
  • 5" 480P IPS Korunmasız Cam
  • 8 MP Arka 5 MP Ön Kamera

Hepsinin Özellikleri Aynı Neredeyse Fakat Victor P1 in Ekranı 480 Pixel Ve Bundan Dolayı Antutuda Diğerlerinden 3 bin Fazla Skor Alıyor ?

Skorlar:

Pirhana Zen:
ImageThumbnail2.aspx

Pirhana Grande:
ImageThumbnail2.aspx

Victor P1:
6.jpg

Söz Sizde Sizce Hangisini Almalıyım ?

Şimdiden Teşekkürler :)

Victor P1 İn Ekranı 540 x 960 Piksel Miş Arkadaşlar,Yanlış Yazmışım

Hepsi çöp. Hiçbiri alınmaz. Donanım özelliklerine ve Antutu puanlarına bakıp telefon alamazsın. Tamamen anlamsız bu değerler. Bütçeni söylersen doğru düzgün telefon önerisinde bulunabiliriz.

Moto G'Nin Ekranı Fazla Küçük Ve Kamerası Falan Daha Kötü, Bunlar Dikkatimi Çekti. Evet Moto Gnin İşlemcisi Daha Güçlü Ama Diğer Özellikleri Geride. @Pitbull @Egemen

@Pitbull Ben Piranha Grande Tercih Etmeyi Düşünüyorum Ekranı Daha Büyük Ve Rom'u da Daha Büyük :)

Piranha ZEN'de çift dokunmatik sorunu var,T50 almayı tercih edicem bundan dolayı fakat telefon rootlanmıyor hayla kafam karışık,rootlayabilen nasıl rootlandığını yazarsa sevinirim :)

Şimdi,şöyle birşey varki T50'nin işlemcisi hepsinin işlemcisinden çok daha güçlü,fakat Turkcell'in kendi romu kötü olduğundan telefon pekde stabil şekilde çalışmıyor,zaten rootlanmıyorda yani rom yükleme şansıda yok,bu durumda piranha grande almayı düşündüm,çok kararsızım şuan.çünkü yapcağım işlerin çoğu rootda gerektiriyor,ayrıca T50 de hafıza kartı yeride yok. @Egemen

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı