Pirhana 2145 kulaklık cızırdıyor

Darth.Vader

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mustafar
Merhaba, müzik dinleyerek biraz oyun oynayayım dedim. Taktım kulaklığı, açtım müziği ama sürekli 1-2 saniye aralıkla cızırtı geliyordu. Başka kulaklık taktım, yine aynı. Başka cihazdan denedim gayet normaldi. Bilgisayarı kapatıp açtım, düzeldi. Daha önceden de bu oluyordu ama çok nadir ve 1 saniyelik oluyordu. Sorun nerede olabilir? Not: Kasa ve kulaklık 1 aylık.

Anakart: MSI Gaming Plus Max.
Kasa: Rampage Sailor.
Kulaklık: Pirhana 2145 Gaming kulaklık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum 'pirhana' markalı ürünler genelde sıkıntı çıkartıyor. (Kullanıcı yorumu) Bende almıştım pirhana'kulaklık fakat 1-2 hafta sonra sağ kulak kısmında ki ses gitti sol kulak sadece tiz veriyordu. Eğer bilgisayarında bir sorun yoksa kulaklık değiştirmenin vakti gelmiş olmalı.

Dostum 'pirhana' markalı ürünler genelde sıkıntı çıkartıyor. (Kullanıcı yorumu) Bende almıştım pirhana'kulaklık fakat 1-2 hafta sonra sağ kulak kısmında ki ses gitti sol kulak sadece tiz veriyordu. Eğer bilgisayarında bir sorun yoksa kulaklık değiştirmenin vakti gelmiş olmalı.
Yaklaşık alalı 1 ay oldu. Birisi bana anakartta ki şu kabloyu çıkar tak dedi yaptım fakat artık cihazı hiç algılamaz oldu. Bu yüzden Vatan' a iade etcem.

Geri
Yukarı