Pirhana Gaming Klavyeyi sistem bazen algılamıyor

SMAlgan

Hectopat
Daha fazla  
Geçtiğimiz günlerde A101'de satılan pirhana marka klavyeden aldım. Bütçem olmadığı için ucuz yollu akşam neye bastığımı görmek açısından aldım fakat klavye bazen bilgisayarı açtığımda bilgisayar tarafından görülmüyor ve tekrardan çıkartıp takmam gerekiyor. Bunun sebebi ne olabilir onun dışında bazen direkt çalışıyor eski klavyemde böyle bir şey yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosunda bir sorun olabilir. Ucuz olduğundan pek dayanıklı değildir diye düşünüyorum. Başka USB portlarını denemek çözüm olabilir.
Tüm portlar da denedim fakat sorun değişmedi. Kablodan olsa çalışırken de kopukluk yaşarım diye düşünüyorum ama çalıştığı zaman hiç ani kopukluk yaşamadım. Cevabınız için teşekkür ederim.

Tüm portlar da denedim fakat sorun değişmedi. Kablodan olsa çalışırken de kopukluk yaşarım diye düşünüyorum ama çalıştığı zaman hiç ani kopukluk yaşamadım. Cevabınız için teşekkür ederim.
Ben de buna benzer sorunu Rampage de yaşadım bir kaç ay sonra klavye tamamen gitti ve öğrendim ki sorun kablodanmış. Sizin sorununuz da büyük ihtimal kablodan dolayı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı