Pirinç ve makarna önerisi

Arkadaşlar sporcuyum, bayağı fazla oranlarda tükettiğim için fiyat performans olmasını istiyorum. Uzun süre tercih edecebileceğim fiyat performans önerilerinizi yapar mısınız? Ayrıca 4 zincir markette olması da kolaylık açısından önemli(BİM-A101-ŞOK-tarım kredı)
Basmati marketlerde zor bulunur. Migrosta vs. pahalı. Ben yıllardır İnternet üzerinden Zerrin Mehr alırım. Öneririm.

Marka tat kalite vs olarak nasıl acaba? Fiyat performans duruyor.
Bunlar zaten sınırdan geçiyor. Genelde doğu illerden kargoya veriyorlar. Tat veya kalite konusunda endişen olmasın. Toplu alabileceğin 2 marka var. İkiside aynı neredeyse. Ben yıllardır kullanıyorum. Bir olumsuz durum yaşamadım. Bazen patlayabiliyor. Onuda kargocular paketliyor. Ben genelde 20-30 kg toplu alıyorum. Kargocular biraz sitem ediyor. Un çuvalı gibi ipli çuvallarda paketlerde geliyor.

Basmati marketlerde zor bulunur. Migrosta vs. pahalı. Ben yıllardır internet üzerinden zerrin mehr alırım. Öneririm.

Yasemin pirinci de almak istersem ne önerirsiniz? İnternetten baktığımda Migros'ta hem basmati hem de yasemin pirinci bayağı fiyat performans duruyor. Pirinç ihtiyacı stoklayacağım için uzun süreli sıkıntı çıkarmaz. O zaman söylediğim market zinciri 5 oluyor. Migrostakiler kaliteliyse Migros'tan alabilirim(yasemin pirinci Migros'un kendisnin, basmati de yayla marka)

Yasemin pirinci de almak istersem ne önerirsiniz? İnternetten baktığımda Migros'ta hem basmati hem de yasemin pirinci bayağı fiyat performans duruyor. Pirinç ihtiyacı stoklayacağım için uzun süreli sıkıntı çıkarmaz. O zaman söylediğim market zinciri 5 oluyor. Migrostakiler kaliteliyse Migros'tan alabilirim(yasemin pirinci Migros'un kendisnin, basmati de yayla marka)
Yasmin,Baldo hepsini uzunca süre denedim. Basmati kan şekeri olayından dolayı tercih ediyorum. Bana daha iyi geliyor. Diğerleri biraz kısa süre yoklu hissi veriyor. Sürekli yediğim için basmati kadar zevk almıyorum. Migrosun pirinçlerinide uzun süre kullandım. Sadece alırken içine göz gezdir. Bazen böceklenebiliyor. Eğer yaşadığın yerde metro varsa bunları toplu almam daha karlı olur senin için. Öbür türlü marketten sürekli taşıyorsun. Ama basmati için migros tercih etme. Çünkü pahalı. Ama deneyip karar vermek en doğrusu. Hepsinden al birer kilo. Damak zevkine göre karar ver.

Yasmin, baldo hepsini uzunca süre denedim. Basmati kan şekeri olayından dolayı tercih ediyorum. Bana daha iyi geliyor. Diğerleri biraz kısa süre yoklu hissi veriyor. Sürekli yediğim için basmati kadar zevk almıyorum. Migros'un pirinçlerini de uzun süre kullandım. Sadece alırken içine göz gezdir. Bazen böceklenebiliyor. Eğer yaşadığın yerde metro varsa bunları toplu almam daha karlı olur senin için. Öbür türlü marketten sürekli taşıyorsun. Ama basmati için Migros tercih etme. Çünkü pahalı. Ama deneyip karar vermek en doğrusu. Hepsinden al birer kilo. Damak zevkine göre karar ver.

Basmati olarak Migros değil yayla ve tat buldum ikisinin de fiyatı aynı.

Geri
Yukarı