Pitbull cinsi köpek yoldan geçen vatandaşı ısırdı

Hayvanlar zaten insanlar olmasa bir hiç. Maksimum doğada 1 hafta yaşar ölür. Bizim besleyerek yardım ettiğimiz canlı bize saldırıyor, bazı vatandaşlar bunu çok normal görüyor. Bir çivi olsa da kafamı yarsam.

İnsanlar olmasa hayvanlar doğal yaşamlarında olacak. Ona göre yaratılmıslar zaten. Hayvanların doğal alanları yeterince yok ki. İnsanlardan yemek dileniyorlar. Hayvanların doğal alanlarını bozanlar insanlar. Doğayı biz bozuyoruz. Hayvansever değilim ama bu ırkların kısırlaştırılması lazım ve sokak hayvanları barınaklara götürülmeli.

Bu işin şakası yok acil tedbir alınması lazım. Ben ve ailemin hastanede köpek saldırdı ayağını - bacağını kopardı haberini telefondan almak istemiyorum. Geçen arabaya havlayıp saldırıyorlar. Barınaktaki koşullar artırılmalı.

Bu hayvan yüzünden masuminnsablar ölüyor. Küçücük çocuğun ne suçu var? Ha doğru "din kardeşlerimiz" daha önemli onu unuttum.

İnsanlar olmasa hayvanlar doğal yaşamlarında olacak. Ona göre yaratılmıslar zaten. Hayvanların doğal alanları yeterince yok ki. İnsanlardan yemek dileniyorlar. Hayvanların doğal alanlarını bozanlar insanlar. Doğayı biz bozuyoruz. Hayvansever değilim ama bu ırkların kısırlaştırılması lazım ve sokak hayvanları barınaklara götürülmeli.
Köpeğin doğal yaşamı falan yok. Git ormana koy sen ona bakarsın o sana. Avlanamaz köpek kurdun kısıtlı hali. Kurt yapar o yapamaz.

Gelecekler şimdi ''Suç hayvan da değil sahibin de''. 😂
Aklı olmayan bir canlının suçu nedir söyler misiniz? Doğasında saldırganlık var. Suç sahibinde ve devlettedir. Aklı yok hayvanın doğasında saldırganlık var. Sen durup bir kızı ısırıp öldürmeye çalışır mısın? Hayvansever değilim ona göre yorum yapın.

Köpeğin doğal yaşamı falan yok. Git ormana koy sen ona bakarsın o sana. Avlanamaz köpek kurdun kısıtlı hali. Kurt yapar o yapamaz.
Madem değil bu hayvanların doğal yaşamı neresi? Ben sokakta köpek istemiyorum zaten. Köpek isteyen gitsin barınağa alsın bir tane düzgün bir ırkı olan.
@Glarious0 paşam ne oldu da güldünüz? Suç devlette değilde hayvanda mı?

Geri
Yukarı