Pivot ve boyu ayarlanabilir monitör tavsiyesi

Teknocuk

Hectopat
Makaleler
1
Yakın zamanda kasa alacağım ve monitörü şimdiden seçmek istiyorum. Bütçem 4.000 lira. Birkaç kriterim var. IPS panel olmalı, boyu ayarlanabilir olmalı ve pivot olmalı. Şimdiden öneriler için teşekkür ederim.

Hocam hangi sistem için kullanacaksınız?
3080Ti bir hazır sistem alacağım. Şimdilik ise 940MX kartlı laptop ile kullanacağım. 4K bir monitör almayacağım çünkü 4K çözünürlüğü sadece masaüstünde kullanırım muhtemelen.
Çözünürlüğü ve boyutu ne kadar düşünüyorsunuz? Yalnızca oyun için mi yoksa grafik çizim vs. işlerle de uğraşıyor musunuz?
27 veya 24 inç. Oyun, film sadece. Ayrıca bu monitör nasıl sizce?

Fiyat olarak biraz pahalı olabilir ancak bir inceleme videosunu izlemenizi öneririm.
Bütçenizin üzerine çıkmayı düşünürseniz 144 Hz versiyonuna sahibim almayı düşündüğüm 2.ekranda bu panel ve pivot özellikleri olarak cokhoş.

Fiyat olarak biraz pahalı olabilir ancak bir inceleme videosunu izlemenizi öneririm.
Bütçenizin üzerine çıkmayı düşünürseniz 144 Hz versiyonuna sahibim almayı düşündüğüm 2.ekranda bu panel ve pivot özellikleri olarak cok hoş.
Biraz overpriced bir ürün gibi. Daha bu ay 3.395 liraymış. Öneriniz için teşekkür ederim eğer 3.500 civarına düşerse düşüneceğim.

Biraz overpriced bir ürün gibi. Daha bu ay 3.395 liraymış. Öneriniz için teşekkür ederim eğer 3.500 civarına düşerse düşüneceğim.

Bir ara cimride 2800'e kadar düştü ancak onlar ithalatçı garantili ekranlardı yine de birkaç saat içinde tükendi değişken bir fiyat yapısı var bende çözemedim.
Pivot özellikleri çoğu ekrandan farklı ekran mekanizma olarak cokhoş bir de parlarlık değeri işin icine girdi mi görsel olarak sınıfında fark yaratıyor %50 parlaklıkta kullanıyorum geceleri %30 %20'lere kadar çektiğim oluyor.

Bir de bu var göz atarim dersen almayi düşündüğüm bir diğer ekranda buydu pivot olarak geride parlaklık ve görsel olarak bir tık daha önde denebilir.

Bir ara cimride 2800'e kadar düştü ancak onlar ithalatçı garantili ekranlardı yine de birkaç saat içinde tükendi değişken bir fiyat yapısı var bende çözemedim.
Pivot özellikleri çoğu ekrandan farklı ekran mekanizma olarak cokhoş bir de parlarlık değeri işin icine girdi mi görsel olarak sınıfında fark yaratıyor %50 parlaklıkta kullanıyorum geceleri %30 %20'lere kadar çektiğim oluyor.

Bir de bu var göz atarim dersen almayi düşündüğüm bir diğer ekranda buydu pivot olarak geride parlaklık ve görsel olarak bir tık daha önde denebilir.

Güzel gibi ancak ASUS TUF'a baktıktan sonra LG'nin siparişini verdim. Gerçekten çok yardım ettiniz. Çok teşekkür ederim. Umarım tercihimden pişman olmam. Eğer pişman olursam iade edip Dell'i alacağım. Tekrardan teşekkür ederim yardımlarınız için.

Geri
Yukarı