Pixel Experience 12 official ROM nasıldır?

POCO X3 Pro kullanıyorum ve MIUI 13 yüklü. Arayüz buglarla dolu. Bu ROM'u kurmak istiyorum lakin aklımda birkaç soru var.

-Hareketli duvar kağıtları var mı?
-GCAM önyüklü geliyor mu?
-Yüz tanıma çalışır mı?
-120 Hz ekran ayarı var mı?
-MIUI arayüzünü arar mıyım?

Kullanan deneyimleyen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
POCO X3 Pro kullanıyorum ve MIUI 13 yüklü. Arayüz buglarla dolu. Bu ROM'u kurmak istiyorum lakin aklımda birkaç soru var.

-Hareketli duvar kağıtları var mı?
-GCAM önyüklü geliyor mu?
-Yüz tanıma çalışır mı?
-120 Hz ekran ayarı var mı?
-MIUI arayüzünü arar mıyım?

Kullanan deneyimleyen varsa yazabilir mi?

X3 NFC için kullanıyorum arayüzü diğer AOSP ROM'lar ile aynı derecede 120Hz ekran ayarı var, yüz tanıma var, GCAM ön yüklü geliyor ve stabil bir şekilde geliyor, hareketli duvar kağıdını bilmiyorum :D

Kendisini 5-6 ay kullandım bazı buglar dışında bir sorunu yok bir ve süre sonra arayüz bunaltıyor.

Ne gibi bir bug mesela? Bugui şey Miui arayüzünü aradın mı yani onda olup pixel romda olmayan özellikler anlamında. Türkçe dil desteği var mıydı?

Son düzenleme:
Ne gibi bir bug mesela? Bugui şey MIUI arayüzünü aradın mı yani onda olup pixel ROM'da olmayan özellikler anlamında. Türkçe dil desteği var mıydı?

Arayüzde buglar var bazen çıkıyor oda uygulama menüsünden uygulama kapatmaya çalışırken, kapatmıyor donuyor kalıyor gibi şeyler ama nadiren zaten beğenmezsen değiştirirsin zaten ben sanırım 1 günde 7 ROM değiştirdim bir zararı olmadı. Hayır MIUI arayüzünü aramadım zaten ikisinin de berbat arayüzleri var. Bunun arayüzü normal Android telefonlar ile aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı