Pixel oyun önerisi

Hayır herhangi bilgi sahibi değilim. Mad games tycoon 2 tutar mı? Kendi oyun şirketimizi kurup batmamaya çalışıyoruz.
Herhangi bir oyunda, yeterli bilgiye sahip değilsen insanların seni izlemek için iki sebebi olur. Ya ünlü bir insansındır yada yeni çıkmış ve tutan bir oyunu oynuyorsundur. Bence Terraria, Don't starve veya Oxygen not included gibi serileri deneyin. Bunların kitleleri var. Ancak yine dediğim gibi bu oyunlar deneyimli insanlar oynarsa izlenir.

Herhangi bir oyunda, yeterli bilgiye sahip değilsen insanların seni izlemek için iki sebebi olur. Ya ünlü bir insansındır yada yeni çıkmış ve tutan bir oyunu oynuyorsundur. Bence Terraria, Don't starve veya Oxygen not included gibi serileri deneyin. Ancak yine dediğim gibi bu oyunlar deneyimli insanlar oynarsa izlenir.
Hocam karışık oyunları anlamıyorum. Mesela Terraria da derine inmedim. Keşfedilecek çok şey var.

Hocam karışık oyunları anlamıyorum. Mesela Terraria da derine inmedim. Keşfedilecek çok şey var.
Şimdi, pixel bir oyun oynaman diğer oyunlara göre insanların daha az ilgisini çekiyor (Özellikle Türkiye için konuşuyorum.). 2 boyutlu oyunların kitlesi'de aynı şekilde az ilgi görüyor. 2 boyutlu ve pixel oyunlar benzer oyunanışa sahiptir. (Adventure, Metroidvania vb.) Büyük bir çoğunluğu fazla bir efor istemeden bitirilebilir. Bu yüzden izlenebilmesi için spesifik bir olay yapman (Challenge vb.) veya anlamayan, bir noktada tıkanan, pratik yol arayan oyuncular için bir şey yapmalısın. Çünki bunun dışında izlenmen çok zor. Oyunun popülerliği de burda çok önemli. Bunları bence göz önünde bulundurun.

Şimdi, pixel bir oyun oynaman diğer oyunlara göre insanların daha az ilgisini çekiyor (Özellikle Türkiye için konuşuyorum.). 2 boyutlu oyunların kitlesi'de aynı şekilde az ilgi görüyor. 2 boyutlu ve pixel oyunlar benzer oyunanışa sahiptir. (Adventure, Metroidvania vb.) Büyük bir çoğunluğu fazla bir efor istemeden bitirilebilir. Bu yüzden izlenebilmesi için spesifik bir olay yapman (Challenge vb.) veya anlamayan, bir noktada tıkanan, pratik yol arayan oyuncular için bir şey yapmalısın. Çünki bunun dışında izlenmen çok zor. Oyunun popülerliği de burda çok önemli. Bunları bence göz önünde bulundurun.
Hocam Rimworld'u anlıyorum. Nereye savunma hattı kuracağız ilk başta neler kurmalıyız mutfak tapınak vs herşeyi biliyorum. Tıkandığım nokta bazı kişiler mod kuruyor oyunu baştan başa değiştirip RPG Hikaye anlatıyorlar. Mod bulamıyorum uygun nasıl olacak şimdi? Modsuz oynadığım için izlenmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşte burdaki gibi yapıyorlar.

Not: Üşengeç olduğum için bu videodaki gibi yapamam.

Hocam Rimworld'u anlıyorum. Nereye savunma hattı kuracağız ilk başta neler kurmalıyız mutfak tapınak vs herşeyi biliyorum. Tıkandığım nokta bazı kişiler mod kuruyor oyunu baştan başa değiştirip RPG Hikaye anlatıyorlar. Mod bulamıyorum uygun nasıl olacak şimdi? Modsuz oynadığım için izlenmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşte burdaki gibi yapıyorlar.
Ben modlu oyun oynamayı sevmiyorum. Bu yüzden çok bir bilgim yok. Steam atölyesinde bulunması gerekir. Gidip nexus mods vs. araştırıyorlarda bilemem.

Düşük sistem ile YouTube de tutulmak zor mu?
Hocam tutunursunuz. Ancak sizin gibi video çeken insanlarda var. Misal rimworld serisi yapmaya başladın ama senin gibi 10 kanal daha buna karar verdi. İzleyici 11 kişiden yalnızca birini izler (umduğunu bulamaz ise başka). Çünkü yeterli zamanı ve sabrı yoktur. Bu yüzden YouTube içeriği üretenler ilginç içerikler bulmak zorunda.

Bana seni izlemem için bir neden sunmanı istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı