Çözüldü PixelExperience Kafein Modu nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

İDarkNess

Hectopat
Yer
Kahramanmaraş
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600 - Rog Strix 2060 Super OC - 8x2 3200 Mhz - B450M S2H
Yaklaşık 1 aydır PixelExperience ROM'unu kullanıyorum. Ve asla ne olduğunu anlayamadığım bir özellik var. Tıkladığımda 5 - 10 - 15 dakika ve sınırsız özelliği var. Açıp sınırsız özelliğinde 1 gün boyunca kullandım ancak kullanımda hiçbir değişiklik olmadı sizce nedir bu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240121-224040_Google.png
    Screenshot_20240121-224040_Google.png
    92,7 KB · Görüntüleme: 42
Çözüm
Yaklaşık 1 aydır PixelExperience ROM'unu kullanıyorum. Ve asla ne olduğunu anlayamadığım bir özellik var. Tıkladığımda 5 - 10 - 15 dakika ve sınırsız özelliği var. Açıp sınırsız özelliğinde 1 gün boyunca kullandım ancak kullanımda hiçbir değişiklik olmadı sizce nedir bu?
Buna tıkladığınızda 1dk, 5dk, 10dk gibi seçim yaparsınız. O süre boyunca ekran kapanmaz, kullanışlı bir özellik.
Buna tıkladığınızda 1dk, 5dk, 10dk gibi seçim yaparsınız. O süre boyunca ekran kapanmaz, kullanışlı bir özellik.

Çözüm

Ha anladım hocam 1 günlük kullanımımda hiç de fark etmemiştim. Teşekkürler.

Geri
Yukarı