Pixma IP2702 nasıldır?

hunterg

Hectopat
Daha fazla  
Sticker yapmak için yazıcı bakıyordum. İkinci el karşıma Canon Pixma IP2702 adlı yazıcı çıktı. Bu yazıcıyla kaliteli stickerlar çıkartabilir miyim?

Yazdırma çözünürlüğü 4800x1200 dpi olarak geçiyor. Bu iyi bir değer yani kaliteli baskı yapar ama mürekkep biraz hızlı bitiyor bu cihazda. Bu durumu göz önünde bulundurursanız ve idare ederim derseniz iyi bir cihazdır. Yazıcı kafası sağlamsa ve kafada hava kabarcıkları yoksa hiç uğraşmadan alıp kullanabilirsiniz bu arada.

Yazdırma çözünürlüğü 4800x1200 DPI olarak geçiyor. Bu iyi bir değer yani kaliteli baskı yapar ama mürekkep biraz hızlı bitiyor bu cihazda. Bu durumu göz önünde bulundurursanız ve idare ederim derseniz iyi bir cihazdır. Yazıcı kafası sağlamsa ve kafada hava kabarcıkları yoksa hiç uğraşmadan alıp kullanabilirsiniz bu arada.

Cihaz 140 TL fiyat olarak iyi midir? Yani ben bunu alıp üstüne bir de sticker için kağıt alacağım bunları yapmak yerine acaba direk basım yapan yerlerden yapmak daha mı mantıklı olur acaba?

Gerçekten o kadar ucuz olacağını beklemiyordum. Aslında alsanız dahi çok şey kaybetmezsiniz ama dediğim gibi çok fazla mürekkep masrafı oluyor o cihazın. 1-2 defalık bir işiniz varsa gidip bastırın derim.

Geri
Yukarı