Piyano önerisi

The_rain_master

Centipat
Arkadaşlar 20k bütçem var. Şu an aklımda şu 3 piyano var.
Yamaha P125.
Casio AP-470
Kawai KDP120.
Bunlardan hangisini önerirsiniz veya alternatif ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle kawai hocam. Kawaiden şaşmayınız. Giriş seviye dijital piyanolarda ses kalitesi açısından kawai Yamaha ve Casio gibi omdellerin önüne geçiyor. Bahsettiğiniz modellerde kawai daha iyi kısacası. Tuşesi bakımından bilmiyorum, sizin için ses daha öncelikli ise kawai yi seçmeniz doğru olacaktır. Ha ben midi çalacağım derseniz o zaman tuşesi iyi olanı seçin.

Kesinlikle kawai hocam. Kawaiden şaşmayınız. Giriş seviye dijital piyanolarda ses kalitesi açısından kawai Yamaha ve Casio gibi omdellerin önüne geçiyor. Bahsettiğiniz modellerde kawai daha iyi kısacası. Tuşesi bakımından bilmiyorum, sizin için ses daha öncelikli ise kawai yi seçmeniz doğru olacaktır. Ha ben midi çalacağım derseniz o zaman tuşesi iyi olanı seçin.
Hocam gidip denedim aklımdaki modellerin hepsini Yamaha en mantıklısı oldu kafama yatan tuşesi daha güzel geldi. birde Yamaha kalitesine güvendim biraz açıkçası

Ydp 105 modelini aldım bayram sonrası da gelecek inş

Hocam gidip denedim aklımdaki modellerin hepsini Yamaha en mantıklısı oldu kafama yatan tuşesi daha güzel geldi. Bir de Yamaha kalitesine güvendim biraz açıkçası.

Ydp 105 modelini aldım bayram sonrası da gelecek inşallah.

Ben söyleyeceğimi söyledim hocam gerisi size kalmış. Sizin içinize en çok sinen hangisiyse hem ses hem tuşe olarak hangisini beğendiyseniz onu alın tabii ki. Hayırlısı olsun diyelim. Darısı bana.

Hocam gidip denedim aklımdaki modellerin hepsini Yamaha en mantıklısı oldu kafama yatan tuşesi daha güzel geldi. birde Yamaha kalitesine güvendim biraz açıkçası

Ydp 105 modelini aldım bayram sonrası da gelecek inş
Ben piyano kursuna gidiyorum piyano kursunda bütün piyanolar Yamaha.

Geri
Yukarı