Piyasa fiyatları neden bu kadar değişken?

axdfg

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, bu ayın ortasında iki ekipman almayı planlıyordum ve para biriktiriyordum. Alacağım şeylerden biri monitör ve ekran kartıydı. monitör olarak AOC 21.5" G2260VWQ6, ekran kartı olarak ASUS RX570 ROG STRIX 4GB GDDR5 OC 256Bit takibe aldım. Son 2 haftadır neredeyse 2 günde bir fiyat kontrolü yapıyorum ve her gün fiyatları değişiyor. Her günü de geçtim en son monitörü incelerken F5 yaptım fiyat arttı resmen anlık değişiyor. Şu an son 2 haftada yakaladığım en ucuz fiyatlar monitör için 642 iken ekran kartı 959'a düşmüştü ama ne hikmetse bugün monitör 730-750 arası, ekran kartı da 1.030-1.500 arasında. Bu fiyatlar önümüzdeki haftalarda sizce yeniden düşer mi ? beklemeli miyim?

Son düzenleme:
Merhabalar, bu ayın ortasında iki ekipman almayı planlıyordum ve para biriktiriyordum. Alacağım şeylerden biri monitör ve ekran kartıydı. monitör olarak AOC 21.5" G2260VWQ6, ekran kartı olarak ASUS RX570 ROG STRIX 4GB GDDR5 OC 256Bit takibe aldım. Son 2 haftadır neredeyse 2 günde bir fiyat kontrolü yapıyorum ve her gün fiyatları değişiyor. Her günü de geçtim en son monitörü incelerken F5 yaptım fiyat arttı resmen anlık değişiyor. Şu an son 2 haftada yakaladığım en ucuz fiyatlar monitör için 642 iken ekran kartı 959'a düşmüştü ama ne hikmetse bugün monitör 730-750 arası, ekran kartı da 1.030-1.500 arasında. Bu fiyatlar önümüzdeki haftalarda sizce yeniden düşer mi ? beklemeli miyim?
Dolardan dolayı. Onun fiyatı düşecektir. Dolar 5.90 sularına gerilediği için.

İnternet üzerinden alım yapmanızı tavsiye ediyorum(Örn: Vatan Bilgisayar). Fiyatı düşerse eğer sebep göstermeksizin iade edip daha makul fiyatlı olanı alabilirsiniz.

İndirimleri yakalarsanız (kdv indirimleri) karlı çıkabilirsiniz.Msi rx 570 4gb armor modeli 800 tlye düşmüştü ve mağazadan aldığım için 200 tl zara girmiştim. Takip etmek lazım. Ve MSI RX570 Armor OC 4GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı | ITOPYA 850 tl ve oyun hediyeli almanızı tavsiye ederim.

MSI'ın tasarımı hiç hoşuma gitmiyor hocam. Çok güzel indirim var doğru ama cidden şu fan tasarımı çok kötü. Bir de Asus Rog Strix'in çekirdek hızı 1300 MHz, MSI 1268MHz. Çok büyük fark yaratmaz büyük ihtimalle ancak almışken aklımdakini alasım var. Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için.

Dolar sabit değilki bir çıkıyor bir iniyor,kimsede zarar yapmak istemiyor o yüzden fiyatlar hayatım gibi habire değişiyor. :)D)

MSI'ın tasarımı hiç hoşuma gitmiyor hocam. Çok güzel indirim var doğru ama cidden şu fan tasarımı çok kötü. Bir de Asus Rog Strix'in çekirdek hızı 1300 MHz, MSI 1268MHz. Çok büyük fark yaratmaz büyük ihtimalle ancak almışken aklımdakini alasım var. Çok teşekkürler tavsiyeleriniz için.
Fark yapmaz bile.Arkadşım Msi bende asus strix modelini aldım. 80 tl daha pahalıydı asus. Farkı yok msi daha ucuz olduğu için bu fırsatı kaçırmayın hem oyun kampanyası 8 haziranda bitiyor. Bu fırsat kaçmaz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı