Piyasada ekran kartı bulunmaması

oyuncuberke

Hectopat
Daha fazla  
Artık gerçekten kafayı yiyeceğim. Bütün sistem hazır ama ekran kartı bulamıyorum. 2. el alayım desem mining olayı falan var. Ayrıca 2. ellerin de fiyatları uçuk. Beklemekten başka çare yok mu ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık gerçekten kafayı yiyeceğim. Bütün sistem hazır ama ekran kartı bulamıyorum. 2. el alayım desem mining olayı falan var. Ayrıca 2. ellerin de fiyatları uçuk. Beklemekten başka çare yok mu ya?

Sizi idare edecek ucuz bir kart almaktan başka bir çare yok.

Kendiniz üretemeyeceğinize göre? Ya bekleyeceksiniz ya da güvenilir bir 2. el satıcısında alıcaksınız.

Benim arkadaşım da yapıyor illegalmi bilmiyorum fakat eğer legal değilse babası eski polis. Çok uyardım yapma diye fakat yapıyor... Yapacak bir şey yok. Sadece beklemekten başka çare yok.

Bende ekran kartsız sistemimle bekliyorum piyasanın düşmesini.
Ryzen 3 3100.
A320 m a Pro.
XPG 8 GB 3000MHz.
Patriot 240GB SSD.
Power Boost VK-P3380b 550W 80+ PSU'lu kasa.
Benim arkadaşım da yapıyor illegalmi bilmiyorum fakat eğer legal değilse babası eski polis. Çok uyardım yapma diye fakat yapıyor... Yapacak bir şey yok. Sadece beklemekten başka çare yok.

Legal değilse bile sıkıntı çıkmaz YouTube'da mining rig gösteren adamlar dolu.

Minercilerden bize kalırsa şanslıyız. Hadi 1-3 tane mining için al sorun olmaz ama, 30-40 tane alırsan sorun. Parasıyla değil mi diyenler için, e bizde insanız alma hakkımız var. 30-40 tane alıyorlar, 2 sene sonra ölü kartları 1/3 fiyatına satıyorlar.

Geri
Yukarı