Piyasada neden James Donkey mouse yok?

Arkadaşlar Logitech G300S kullanıyorum, 4 yıl oluyor ve sol click ara sıra çift tıklıyor. Bu da CS oynarken sprayi bozmama neden oluyor. Yeni mouse alacaktım, James Donkey 325 RS alacaktım fakat piyasada James Donkey mouse yok, nedenini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1585860808985.png

Bu arada Epey'de bile satıcı bilgisi olmadan gözüküyor James Eşşek marka:

Şu anda James Donkey 325 rs kullanıyorum gayet güzel. Konuya dönecek olursak James Donkey'in genel satışı ince hesap üzerinden yapılıyor. İstersen orada bulabilirsin güvenilirdir ben de oradan aldım.

O işlerle İncehesap ilgileniyor. Bir ziyaret etsen iyi olur.
Şu anda James Donkey 325 RS kullanıyorum, gayet güzel. Konuya dönecek olursak James Donkey'in genel satışı İncehesap üzerinden yapılıyor. İstersen orada bulabilirsin, güvenilirdir. Ben de oradan aldım.
Arkadaşlar, İncehesap'tan beğenmiştim zaten fakat şu an ürün temin edilememektedir diyor. James Donkey ile ilgili tüm mouselar böyle.
James Donkey'in sizin için özel bir sebebi mi var? Başka mouse alsan olmaz mı?
Önerin varsa o fiyata bekliyorum.
Şu anda James Donkey 325 RS kullanıyorum gayet güzel. Konuya dönecek olursak James Donkey'in genel satışı İncehesap üzerinden yapılıyor. İstersen orada bulabilirsin, güvenilirdir. Ben de oradan aldım.
Ne kadara aldın hocam?

Son düzenleyen: Moderatör:
James Donkey kötüleyenlerin %85'lik dilimi hayatında bırak James Donkey kullanmayı, kullananı görmeyi forum olmasa haberleri olmayacak James Donkey markasından. Klasik AMD olayı gibi neymiş sürücüleri sıkıntılıymış bakıyorsun adam hala 1980 senesinden kalma NVIDIA ile oyun oynamaya çalışıyor ama AMD kötü oluyor. Hiç AMD kullanmış mı? Hayır. James Donkey SSD kötü olabilir bilmiyorum hiç kullanmadım fakat, millet dandik Everest mouseları bile 2-3 sene kullanabiliyor, bu kötü olmamalı o kadar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı