Piyasada Olmayan Kitabı Bastırmak

İstanbul'da olsaydın bir kaç düzgün iş yapan yerin adresini verirdim sana. Adana'da özellikle öğrencilerin bulunduğu ve üniversite civarına git orada büyük fotokopi makinaları olan kırtasiyeler var. Anlat istediğin şeyi sana fiyat verirler. Adamlar her gün hukuk, tıp, mühendislik kitaplarını ders notlarını basıyorlar aralıksız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstanbul'da olsaydın bir kaç düzgün iş yapan yerin adresini verirdim sana. Adana'da özellikle öğrencilerin bulunduğu ve üniversite civarına git orada büyük fotokopi makinaları olan kırtasiyeler var. Anlat istediğin şeyi sana fiyat verirler. Adamlar her gün hukuk, tıp, mühendislik kitaplarını ders notlarını basıyorlar aralıksız.
Çarşıda böyle yerler görmüştüm ama başları çok kalabalık oluyor. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

Çarşıda böyle yerler görmüştüm ama başları çok kalabalık oluyor. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.
Onlar hep yoğundur emin ol:) Sen git anlat hatta USB bellek içine at ver adamlara onlar o an yaparlar sorun olmaz. Bu arada en güzel teşekkür sana faydası olan mesajları beğenmektir unutma:)

O zaman şöyle söyleyeyim sana 15 ayrı ders kitabı yaklaşık hepsi ayrı ayrı 300-400 sayfa civarı baskı, spiral, kapak vs. toplam 180 TL vermiştim ve bu en üst kalite olaraktı. Çünkü okumam gereken grafik ve haritalar vardı. Sen orta kalite yeterli çünkü sadece okuyacaksın.
Nerede yaptırdığınızı öğrenebilir miyim?

Geri
Yukarı