Piyasada RTX 3080 mi bitti?

psikolojik deli

Hectopat
Daha fazla  
Hangi siteye baksam stokta yok GameGaraj hariç hiçbir sitede 3080 hazır sistem yok, gerçekten stoklar mi tükendi yoksa bilerek ellerinde falan mı tutuyorlar, haftalardır 3080 sistem toplamak istiyorum bir türlü iyi bir fiyata bulamadı, daha da beklemeli miyim 3070'e falan mı yönlenmeliyim? 2K monitörüm var her oyunu en yüksek ayarlarda kasmadan oynatacak bir kart istiyorum, 3080 tam uygun gibiydi.

NVidia fiyatlar düşmesin ve yeni seri pahalı satsın diye piyasaya arzı kesti. Aslında stoklarında çok miktarda var. O sebeple millet 6900 XT yöneldi, onlar da stokta bitti.

Birkaç ay daha stok bulamazsın büyük ihtimal.

Artık üretilmiyor, son stokları da güzel kampanyalalar ile erittiler.

Ciddi mi? 3000 serisindeki tüm kartlar mi üretilmiyor artık?

NVidia fiyatlar düşmesin ve yeni seri pahalı satsın diye piyasaya arzı kesti. Aslında stoklarında çok miktarda var. O sebeple millet 6900 XT yöneldi, onlar da stokta bitti.

Birkaç ay daha stok bulamazsın büyük ihtimal.
Napayim hocam peki öncesinde 4000 serisini bekliyordum o yüzden kaçırdım indirimleri onlar da çok pahalı yeni yılda da zamlar geliyor,2.ele yöneldim ama hiç güvenemiyorum ilk defa PC toplayacağım bı de.

Ciddi mi? 3000 serisindeki tüm kartlar mi üretilmiyor artık?

Napayim hocam peki öncesinde 4000 serisini bekliyordum o yüzden kaçırdım indirimleri onlar da çok pahalı yeni yılda da zamlar geliyor,2.ele yöneldim ama hiç güvenemiyorum ilk defa PC toplayacağım bı de.
7900 XT alın hocam. RTX 3080 fiyatına satılıyor su an. RTX 4080 gücünde.

Napayim hocam peki öncesinde 4000 serisini bekliyordum o yüzden kaçırdım indirimleri onlar da çok pahalı yeni yılda da zamlar geliyor,2.ele yöneldim ama hiç güvenemiyorum ilk defa PC toplayacağım bı de

Valla bende ekran kartı değiştireceğim beklemedeyim.

7900 XTX amazon germany vb. düşerse almayı düşünüyorum.

16000 civarına 6900/50 XT bulursanız alabilirsiniz.

Ocakta işlemci ve ekran kartlarına küresel indirim gelir bir aksilik olmazsa. Şu an noel muhabbetine hiçbir yerde indirim yok yurt dışında.

Yeni konular

Geri
Yukarı