Piyasadaki en iyi mouse ne?

Piyasadaki en iyi mouse ne?
Kişiden kişiye değişir. Bence Starlight 12´dir.

Finalmouse Starlight-12 Wireless Mouse Small AchillesFinalmouse Starlight-12  Wireless Mouse Small Achilles - OFour

Viper ultimate cyberpunk edition aldım ve daha elime geçmedi. Aklım superlight modelinde ama onda hala double click problemi var mı acaba? Ürünü açmadan iade etsem pişman olur muyum? Kafamda deli sorular :D

Viper ultimate cyberpunk edition aldım ve daha elime geçmedi. Aklım superlight modelinde ama onda hala double click problemi var mı acaba? Ürünü açmadan iade etsem pişman olur muyum? Kafamda deli sorular :D
Reis o mouse u alabilen birinin iade vs ile ilgili herhangi bir seyi dert etmemesi lazim. Fiyati 1700 TL imis de ondan dedim :D

Reis o mouse u alabilen birinin iade vs ile ilgili herhangi bir seyi dert etmemesi lazim. Fiyati 1700 TL imis de ondan dedim :D
Hacı mouse cok güzel Tipini çok beğendim ama aklım hala superlight modelinde kalamdı değil. Double click problemi hala varsa hayatta değiştirmem ama bilemiyorum ya. Birde ben palm tutuş yapıyorum gibi. Gerçi arada clawa kayıyor. Bende anlamadım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı