Planet Zoo Türkçe yama

Bulamadım maalesef sen bulursan yazarsan sevinirim.

Çalışan bazı yamalar var paralı eskileri bilmiyorum.

Oyun zamlanmadan alabilirsem yazarım :(

Bildiğiniz varsa yazar mısınız paralı olması önemli değil ben bulamadım da.

Arkadaşlar ben de Steam indirimini bekliyordum gayet makul fiyatta şu an hemen aldım ama sizler gibi Türkçe yamasını bayağı aradım bulamadım, sonunda kendim yapmaya karar verdim, Gamerabi'nin çevirisi üzerine bütün yeni çıkan DLC'leri ve eski sürümdeki anlaşılmayan yerleri düzeltmeye başladım, ama inanın ki adamlar öyle bir yapmış ki bütün kelimeler tek tek txt dosyası halinde ve bir DLC de aşağı yukarı 800 dosya var bir haftadır gecem gündüzüme girdi, ama yılmak yok ben Cafe owner Simulator'ü de yapımcısıyla iletişime geçip resmi türkçeleştirmesini yapmıştım, amacım sevdiğimiz oyunları Türkçe oynayabilmemizi sağlamak ve planet Zoo'nun eski sürüm yamasını arayan varsa onları da yapacağım çeviri bitince, buradan paylaşırım esenlikler dilerim 🤗😊

Son düzenleme:
Arkadaşlar ben de Steam indirimini bekliyordum gayet makul fiyatta şu an hemen aldım ama sizler gibi Türkçe yamasını bayağı aradım bulamadım, sonunda kendim yapmaya karar verdim, Gamerabi'nin çevirisi üzerine bütün yeni çıkan DLC'leri ve eski sürümdeki anlaşılmayan yerleri düzeltmeye başladım, ama inanın ki adamlar öyle bir yapmış ki bütün kelimeler tek tek txt dosyası halinde ve bir DLC de aşağı yukarı 800 dosya var bir haftadır geceğim gündüzüme girdi, ama yılmak yok ben Cafe owner Simulator'ü de yapımcısıyla iletişime geçip resmi türkçeleştirmesini yapmıştım, amacım sevdiğimiz oyunları Türkçe oynayabilmemizi sağlamak ve planet Zoo'nun eski sürüm yamasını arayan varsa onları da yapacağım çeviri bitince, buradan paylaşırım esenlikler dilerim 🤗😊

Teşekkür ederim hocam çevirini dört gözle bekliyoruz.

Arkadaşlar ben de Steam indirimini bekliyordum gayet makul fiyatta şu an hemen aldım ama sizler gibi Türkçe yamasını bayağı aradım bulamadım, sonunda kendim yapmaya karar verdim, Gamerabi'nin çevirisi üzerine bütün yeni çıkan DLC'leri ve eski sürümdeki anlaşılmayan yerleri düzeltmeye başladım, ama inanın ki adamlar öyle bir yapmış ki bütün kelimeler tek tek txt dosyası halinde ve bir DLC de aşağı yukarı 800 dosya var bir haftadır gecem gündüzüme girdi, ama yılmak yok ben Cafe owner Simulator'ü de yapımcısıyla iletişime geçip resmi türkçeleştirmesini yapmıştım, amacım sevdiğimiz oyunları Türkçe oynayabilmemizi sağlamak ve planet Zoo'nun eski sürüm yamasını arayan varsa onları da yapacağım çeviri bitince, buradan paylaşırım esenlikler dilerim 🤗😊
Hocam teşekkürler 4 gözle bekliyorum :)

Geri
Yukarı