Çözüldü Plank Dock'ta Çizgi Çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, tam belli oluyor mu bilmiyorum ama dockun üstüne dikkatli bakarsanız çizgi var. Günlük hayatımı çok etkilemiyor ama aşırı sinir ediyor. Nasıl kaldırabilirim? Plank Dock kullanıyorum.

1638573450386.png

1638573477800.png

Çözüm
Arkadaşlar, tam belli oluyor mu bilmiyorum ama dockun üstüne dikkatli bakarsanız çizgi var. Günlük hayatımı çok etkilemiyor ama aşırı sinir ediyor. Nasıl kaldırabilirim? Plank Dock kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1232447

Eki Görüntüle 1232448
Ayarlar -> Pencere yöneticisi -> Şeffaf yerlerde gölge göster gibi bir ayar olması lazım, XFCE kullanmıyorum ama internette böyle bir şey var. XFCE değil mi?
İng. ise "Settings > Window manager Tweaks > Compositor"

Eki Görüntüle 1232447

Eki Görüntüle 1232448
Ayarlar -> Pencere yöneticisi -> Şeffaf yerlerde gölge göster gibi bir ayar olması lazım, XFCE kullanmıyorum ama internette böyle bir şey var. XFCE değil mi?
İng. ise "Settings > Window manager Tweaks > Compositor"

Çözüm
Ayarlar -> pencere yöneticisi -> şeffaf yerlerde gölge göster gibi bir ayar olması lazım, Xfce kullanmıyorum ama internette böyle bir şey var. Xfce değil mi?
İng. İse "settings > window Manager tweaks > compositor"

Xfce hocam. Ama bulamadım.
Ayarlar -> pencere yöneticisi -> şeffaf yerlerde gölge göster gibi bir ayar olması lazım, Xfce kullanmıyorum ama internette böyle bir şey var. Xfce değil mi?
İng. İse "settings > window Manager tweaks > compositor"

Tamam buldum hocam çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı