Plantronics Backbeat GO 605 vs Bluedio T5 vs Bluedio T6

_Theia_

Hectopat
3 gündür kapsamlı bir araştırma yaptım 3 kulaklık arasında kaldım. Başlıkta da gördüğünüz gibi bu kulaklıklardan hangisini almalıyım? Plantronics Backbeat GO 605'de kırılma sorunu varmış diğer kulaklıklarda ses kısıklığı gibi bazı telefonlarda olan sorunlar varmış. Aranızda üç kulaklıktan birini ya da birden fazlasını kullanan varsa yardımcı olabilir mi, çok kararsız kaldım. Aliexpress'in Türkiye deposundan T5 ya da T6 yı 160 200 TL arası satın alabiliyorum. Hepsiburada gibi sitelerde 390 TL civarında maximum bütçem 400 TL. Başka önerileriniz olursa da açığım yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
Edit= Rap dinleyicisiyim ve her türünü dinliyorum bu yönde yorumlarsanız sevinirim.
Up

Son düzenleyen: Moderatör:
Plantronics BackBeat 505 için de kırılma sorunu var demişlerdi (Go serisi ile taç kısımları aynı tasarıma sahip.) 1 yıldır kullanıyorum sadece taç kısmının üst plastiğinde aşırı küçük çatlaklar var fakat yastık kısmının içinde artı olarak bir iskelet daha var o yüzden kırılacağını düşünmüyorum. Kıran kişilerin de kulaklığı düzgün kullandığını sanmıyorum.

Plantronics BackBeat 505 için de kırılma sorunu var demişlerdi (Go serisi ile taç kısımları aynı tasarıma sahip.) 1 yıldır kullanıyorum sadece taç kısmının üst plastiğinde aşırı küçük çatlaklar var fakat yastık kısmının içinde artı olarak bir iskelet daha var o yüzden kırılacağını düşünmüyorum. Kıran kişilerin de kulaklığı düzgün kullandığını sanmıyorum.
Kırılıyormuş kronik hatadan dolayı benimki az önce kırıldı. [emoji28]
IMG_20190815_214349.jpeg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı