Plantronics Gamecom 788 vs A4 Tech Bloody G501 Radar 360

Bugün Bloody G501 deneme fırsatım oldu pek rahat değil malzeme kalitesi de pek iyi değildi almaktan vazgeçtim.Siberia 200 - Asus Cerberus - Plantronics 788 arasında kaldım

Alternatif olarak kendim de kullandığım ve beğendiğim Hyperx Cloud Core modelini önerebilirim. İncelemesi imza kısmımda mevcut. Eğer 7.1 özelliği olmayan bir kulaklık tercih edecekseniz hem konfor hem de ses bakımından rakiplerine göre oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim.

HyperX Cloud Core şuanda 300tl civarında satılıyor Plantronics 220tl iken Cloud Core almak mantıklı olurmu bilmiyorum 7.1 olacağı ondan üstün olduğu anlamına gelmiyor ama yinede Plantronics tercih edebilirim yani kararsızım bu ürünleri deneme fırsatıda bulamıyorum teknoloji mağazaları Everest ve Snopy ile dolu

Belli başlı mağazalarda bu kulaklık var. Deneyebilirsiniz. Ayrıca incelemede de bahsetmiştim ben aldığım da fiyatı 239 TL civarında idi.

Fiyat artışlarını farkettim kulaklık inceleme videoları izliyorum videoda söylenen fiyatı 100tl geçmiş hepsi benim almayı düşündüğüm ürünlerde indirimli ürünler yoksa alınacak gibi değil

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı