Plantronics RIG 400PC vs. Plantronics RIG 505 LAVA

eXLoRD

Decapat
Bu iki kulaklığın fiyatlari 200-250 bandında bulunabiliyor. Çin malı kulaklıklar yerine tercih edilebilir mi? Marka hakkında pek bir şey bulamadım. Bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Plantronics iyi bir markadır. Logitech'in, Plantronics'i satın alacağı dedikoduları da konuşuluyor. Kablosuz kulak içi bir modelini kardeşim için almıştım, ufak bir arıza yapmıştı ve garantiden direkt olarak yenisini gönderdiler. Müşteri ilişkileri ve garanti servisi çok iyi. Ama kulak üstü modellerini biraz inceleyip, beğenmeme rağmen hiç deneme fırsatım olmadı. Yine de piyasada satılan birçok modelden çok daha iyi olduklarını ve fiyatlarına göre performanslarının iyi olduğunu düşünüyorum.

Marka gayet kaliteli bir markadır çağrı merkezlerinde kullanılıyor zaten.
Ben 3 gün önce Hepsiburada'dan 219 TL'ye Rig 400 aldım bugün elime geçti 5 6 saat kullandım ve kulaklık gerçekten rahat kapalı tasarım olmasından dolayı dışarı az ses veriyor Rig 505 açık tasarım. ABS plastik kullanılmış ve gayet kaliteli bir malzeme yapısı var mikrofonu beklediğimin üstünde harika çıktı ses kasma gayet güzel.Müzik performanı konusunda Rig 505 birazcık daha önde ama oyun performansı konusunda Rig 400 bariz daha önde.
Özetle oyun için alıyorsan Rig 400, sadece müzik için alıyorsan Rig 505 lava,hem müzik hem oyun için alıyorsan Rig 400 tavsiyemdir.
Not:Rainbow six siege ve CS:GO oynarken ses seviyesi %25 civarındaydı.
Not 2:Uzun araştırmalar sonucu aldım ve memnunum.

Plantronics iyi bir markadır. Logitech'in, Plantronics'i satın alacağı dedikoduları da konuşuluyor. Kablosuz kulak içi bir modelini kardeşim için almıştım, ufak bir arıza yapmıştı ve garantiden direkt olarak yenisini gönderdiler. Müşteri ilişkileri ve garanti servisi çok iyi. Ama kulak üstü modellerini biraz inceleyip, beğenmeme rağmen hiç deneme fırsatım olmadı. Yine de piyasada satılan birçok modelden çok daha iyi olduklarını ve fiyatlarına göre performanslarının iyi olduğunu düşünüyorum.
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.
Marka gayet kaliteli bir markadır çağrı merkezlerinde kullanılıyor zaten.
Ben 3 gün önce Hepsiburada'dan 219 TL'ye Rig 400 aldım bugün elime geçti 5 6 saat kullandım ve kulaklık gerçekten rahat kapalı tasarım olmasından dolayı dışarı az ses veriyor Rig 505 açık tasarım. ABS plastik kullanılmış ve gayet kaliteli bir malzeme yapısı var mikrofonu beklediğimin üstünde harika çıktı ses kasma gayet güzel.Müzik performanı konusunda Rig 505 birazcık daha önde ama oyun performansı konusunda Rig 400 bariz daha önde.
Özetle oyun için alıyorsan Rig 400, sadece müzik için alıyorsan Rig 505 lava,hem müzik hem oyun için alıyorsan Rig 400 tavsiyemdir.
Not:Rainbow six siege ve CS:GO oynarken ses seviyesi %25 civarındaydı.
Not 2:Uzun araştırmalar sonucu aldım ve memnunum.
Güzel ve objektif yorumunuz için teşekkür ederim.Ben 500 modeli bir üst model diye onu almayı düşünüyordum ama dediklerinizden sonra inceledim evet 500 serinin arka kısımları açık gibi 400 serisini alıcam muhtemelen
malesef 505 modelini alicam 400 modleinin fiyati 219dan 380e cekilmia bari 505de artmadna siparisi vereyim

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı