Plantronics RIG 500HD VS Rampage SN-RW1

SpaceSoldier

Kilopat
Yer
Pluton
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar, uzun zamandır kulaklık almak istiyorum ancak bir türlü karar veremediğimden dolayı halen alamadım. Şu anlık bu iki kulaklık arasında kaldım, şimdiden tahmin edebiliyorum ki birçoğunuz Rampage alırsam büyük bir hata yapacağımı söyleyecek fakat kullanan herkes memnun ve ekstradan titreşim özelliği var. Bütçem maksimum 300 lira ancak ne kadar ucuz alırsam o kadar iyi. SteelSerises Arctis 3'ün indirimde olduğunun farkındayım ancak hiç içime sinmedi. Sizlerden yorum ve tavsiyeleriniz bekliyorum.
Aradığım özellikler;
-300 TL altında olması.
-Kesinlikle 7.1 olması.
-Mikrofonu kaliteli olması.
-Kulağı sarıp herhangi bir ağrıya sebep olmaması.
Ayrıca merak ediyorum Plantronics marka kulaklık kullanan var mı aranızda? Bir de Nanokatalog güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arctis 3 modelini kullanıyorum. Ses kalitesi, mikrofon kalitesi, malzeme kalitesi olarak başarılı ve sizi üzmeyecek bir kulaklık bence. Plantronics de güzel kulaklıklar üretir ancak bu modelini bilmediğimden dolayı yapacağım yorumlar yanlış olacaktır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı