Plants vs. Zombies: Battle for neighborville oynuyor musunuz?

Fur1907kan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Plants vs. zombies: Battle for neighborville oynuyor musunuz?

1657870853032.png

EA'in batırdığı başka bir oyun serisi. İlk oyun o kadar müthişdiki 2 kere bitiridim. Sonraki oyun aynı yoldan gibi gidiyor görünüyordu ama ben pek ısınamadım. Bu oyunlada gidip izometrik oyunu FPS oyunu yaparak her şeyi bitirdiler asla açıp yüzüne bakmadım. Teşekkürler EA.

EA'in batırdığı başka bir oyun serisi. İlk oyun o kadar müthişdiki 2 kere bitiridim. Sonraki oyun aynı yoldan gibi gidiyor görünüyordu ama ben pek ısınamadım. Bu oyunlada gidip izometrik oyunu FPS oyunu yaparak her şeyi bitirdiler asla açıp yüzüne bakmadım. Teşekkürler EA.
EA ve paragöz sistemi maalesef :(. Kaç seri batırdılar böyle.

Oyun gayet zevkli ve tatlı. Çok farklı fikirlerin güzel şekilde işlenip shooter'a dönüştürülmüş hali. Şu piyasada, her oyunun birbirinin kopyası olduğu zamanlarda çıkmış farklı bir iş, veli nimet resmen ancak yukarıdaki bazı arkadaşların yorumları gibi, oyunun daha ne olduğunu dahi bilmeden, "Eski hali süperdi, bozdular" bla bla bla... gibi yorumlarına maruz kalmış. EA tarafından da pazarlama ve reklamına gereken önem verilmediği için yeterince isminden söz ettirememiş bir oyundur. Yoksa karakterler, özellikleri, mekanikleri, çeşitliliği olsun her açıdan güzel ve farklı bir deneyim sunuyor insana. Valorant'tan felan iyi olduğu kesin.

Oynamadan nasıl fikir sahibi oldunuz da kendi kafanızdan yaftalayıp geçiyorsunuz?
Daha, ne izometrik'ten shooter'a döndükten sonra bunun 3. oyun olduğunun bilincindesiniz, ne de FPS'in ne olduğunun. Keşke sizin gibiler piyasadan bir elini, ağzını çekse de, firmalar farklı projeler yapabilse, kalanlar ağız tadıyla farklı işler deneyimleyebilse.

Plants vs. zombies: Battle for neighborville oynuyor musunuz?

Eki Görüntüle 1451559

Ben Plants vs Zombies garden warfare 2 oynuyorum acayip iyi bir oyun ama Battle for neigborville tam bir... Pardon kötü bir oyun ayrıca en çok hayal kırıklığı yaşadığım oyunlardan birisidir kendisi.

Bu oyun serisi seviliyor gibi. Plants vs. zombies GOTY Edition oynanır mı?

Oynanır beni bile saatlerce oynattıysa sizi kaç saat götürür bilmiyorum şu an kaç lira bilmiyorum ama zamanında 5 TL'ye filan almıştım kaçırmayın kesinlikle oynayın.

Oynamadan nasıl fikir sahibi oldunuz da kendi kafanızdan yaftalayıp geçiyorsunuz?

Tamam o zaman bizde alalım GTA serisini izometrik yapalım, parkur mekaniği olsun ve 16bit grafikler ile nasıl fikir? Bu serinin oynayanı ilk oyundaki gibi oynanış için oynadı böyle abes bir değişiklik kabul edilemez oynamamış olmam çıkan videoları gördüm için. Ben bu seriyi ilk oyundaki oynanış türü için oynuyorum FPS oyunu arasam ortalık FPS oyunu dolu zaten. Oyunun puanlarından ve diğer oyuncuların görüşlerinden belli 5.5 puanı var yeterli bir sebep bu.

Tamam o zaman bizde alalım GTA serisini izometrik yapalım, parkur mekaniği olsun ve 16bit grafikler ile nasıl fikir? Bu serinin oynayanı ilk oyundaki gibi oynanış için oynadı böyle abes bir değişiklik kabul edilemez oynamamış olmam çıkan videoları gördüm için. Ben bu seriyi ilk oyundaki oynanış türü için oynuyorum FPS oyunu arasam ortalık FPS oyunu dolu zaten. Oyunun puanlarından ve diğer oyuncuların görüşlerinden belli 5.5 puanı var yeterli bir sebep bu.

Yazdığınız yazıdan, kendi fikirlerinize sahip olabilecek kadar bile düşünmeyip başkalarının görüşlerine göre hareket etmenizden başka hiçbir şey anlaşılmıyor.
Söylemiş olmama rağmen araştırmamanız da cabası. Zira, bir zahmet edip baksaydınız, bundan daha önce nispeten iyi skorlara sahip, çok güzel 2 shooter oyun daha çıkartmışlardı :) Kaldı ki beğenilmese 3 adet oyun ait olmazdı seriye :)
Neyse zamanımı ziyan etmeye değmez. Artık cevap yazmayacağım.
Siz keyif aldığınızı oynamaya devam edin. Ne olduğunu bilmediğiniz şeylere çamur atmazsanız kafi.

Yeni konular

Geri
Yukarı