Epic Games Platformdaki en sevmediğiniz özellik nedir?

Launcherde gezmek hiç hazz vermiyor
Ayrıca oyun keşf etmek içinde pek iyi yer değil.

Epic Games Launcher'un en sevmediğiniz özelliği nedir? Benim için Steam'deki gibi profil sayfasının olmaması oradan oyunlarımızın saatlerini ne zaman oynadığımızı göremememiz.

Çok hantal ve Steam'deki gibi rahat rahat istediğin gibi dolaşamıyorsun. Evet Steam de belki mükemmel değil ama en azından olabildiğince optimize ve oyuncu dostu. Epic'te görev kasma var mı bilmiyorum yok diye aklımda kalmış ama ben Epic'te görev olsa bile kasasım gelmiyor. Oyunu oynatıracak ya da Epic kullandırtacak bir motivasyon kolaylık vermiyor. Epic ve bu kadar kusurunu sadece oyun vererek kapatabileceğini düşünmesi de üzücü bir yönü. Evet hala ucuz oyun deyince Epic gözlerde parlama yapabilir ama aldığım ucuz oyunlar da bile keşke Steam hesabımda olsaydı dedirtmesi üzücü. Steam gibi bir ekosistem yaratmak belki zaman alabilir ama en azından güzel bir arayüz Epic gibi arkası sağlam olan bir Store için zor olmasa gerek. Oyunculardan çok kopuklar hissi yaratıyor. Naçizane böyle düşünüyorum biraz karman çorman oldu ama yanlış bilgi varsa beni düzeltirseniz sevinirim

Geri
Yukarı