Plati.ru Dolandırıcı!

Toprak Aga

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Ümraniye
Arkadaşlar eğer bu siteden oyun ya da başka bir şey almak istiyorsanız uzak durun. Ben her şeyi değişen Minecraft Premium alışverişi yaptım hesabım çalındı iadesini bile yapmadılar. Paranızı böyle rezillere verip çöpe atmayın. Eğer farklı bir konuda bu siteden alışveriş yapmak isteyen olursa mutlaka uzak durmasını sağlayın.

@Recep Baltaş @Jira @Nazım Paşa

Daha önce kimden duydunuz bilmiyorum ama adı bile duyulmamış bir siteden bu kadar ucuz fiyata ürün almışsınız. Ayrıca Minecraft Premium'ların orijinal kendi sitesi harici nerede satılırsa satılsın çalıntı olduğunu bilmeniz lazım. Siz kaptırdınız başkaları para kaptırmasın diye tanıdıklarınıza söyleyebilirsiniz.

Plati.ru zaten hesapları çalıp veriyor size. 100TL’ lik oyunu 2TL’ ye satıyorlar. Bazıları şanslı, bazıları şanssız. Arkadaşım Minecraft almıştı ertesi gün gitmişti oyun. Ben BF3 almıştım 1 yıl civarı oynadım. Tamamen şansınıza bağlı ama kesinlikle almanızı tavsiye etmem dediğim gibi hepsi çalıntı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı