Plati.ru güvenli mi?

@MertTR12 Hayır, hesaba misafir kullanıcı niyetine giriş yapıyorum. E-posta almadım ve hesaba çökmek gibi bir niyetim yok Odyssey şu anda oynuyorum bitince Origins + WD2 yapıp hesabı salacağım.

Biz arkadaşla 1-2 yıl önce almıştık. Satıcının verdiği tüm hesaplar bizden geri alındı, her seferinde satıcıya ulaştık. Son verdiği hesap 1-2 yıldır bizde. Yani hesaplar geri alınabiliyor. Satıcı iyiyse yeni hesap veriyor. Biz en az 3-4 tane yeni hesap aldık çünkü hepsi bizden alınmıştı. Alınan hesapların tüm bilgileri bizdeydi. Hesaplar destek yoluyla geri alınıyor.

Satıcı adı nedir acaba?
Yaklaşık 1 yıl önce bende aldım. İlk aldığım hesabın e-mail bilgilerini değiştirememiştim ve satıcı yeni hesap vermişti. Hala kullanıyorum. Sıkıntı çıktığında satıcılar yardımcı oluyor.

1 Yıl önce Minecraft hesap satın aldım. Aldığımdan beri bende. Yani geri alınmadı.

Az önce 4 tane BF hesabı aldım, içinden bir sürü oyun çıktı. Geri aldıkça değiştirip diğer hesaba geçerim sorun yok.

AC: Odyssey için aldığım hesaptan Origins, Watch Dogs 2 ve anno 2070 çıktı. 🥰

Satıcı tavsiyesi vermeniz mümkün mü A Way Out alacağım da.

Satıcı puanı ve satış sayısı yüksek satıcıları kullanabilirsin. Bu tip satıcılarla sorun yaşama oranın oldukça düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı