Çözüldü Plati.ru RDR2 Key

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arthur Morg4n

Hectopat
Merhaba, ben plati.ru sitesinden RDR2 Key satın almak istiyorum ama region: Russia yazıyor ben bu oyunu Türkiye hesabımda kullanabilir miyim? Veya araştırdım VPN açıp oyunu aktif ettikten sonra Türkiye hesabıma geliyormuş. Detaylı bilgi verebilir misiniz?

Çözüm
Hesabınızda kullanamazsınız. VPN ile yapmamanızı tavsiye ederim. Ban riski var.
Normal bir şekilde sadece Rusya'da çalışır ama şu VPN işi ile yaparsanız belki olabilir ama yine bazı sıkıntılarlarla karşılaşma riskiniz var.

G2A ve alexkeyshop (plati.ru da da golbal Key'ler var) gibi yerlerde global satılır çok fazla araştırma yaparsan çok uyguna bulabilirsiniz.

Kanka global Key'ler 50 dolar, 50 dolar şu an 400 liraya yakın oradan alacağıma Steam'den alırım. Ben diyorum ki 200 gibi bir fiyata alayım diyorum ama bulamadım (teşekkürler cevabın için araştırmaya devam edeceğim)

Kanka global Key'ler 50 dolar, 50 dolar şu an 400 liraya yakın oradan alacağıma Steam'den alırım. Ben diyorum ki 200 gibi bir fiyata alayım diyorum ama bulamadım (teşekkürler cevabın için araştırmaya devam edeceğim)

Epic Games 80 TL üzeri alışverişine 60 TL indirim kod veriyor öyle alabilirsin hem başın ağarmaz rahat rahat oynarsın, ben Steam'den 200 TL'ye aldım RDR2'yi geçen ay.

Ne indirimi vardı kanka geçen ay yani oyun 300 TL nasıl aldın 200 TL'ye.

İndirimin adını hatırlamıyorum ama ilk başta 299 TL'ye almıştım daha sonra indirime girsin diye bekledim şansıma çok sürmeden indirime girdi 200 TL'ye aldım tarihi yazıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    23,8 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı