Plati.ru sitesinden GTA 5 satın aldım fakat şifre yanlış çıktı

KontraHSSSS

Decapat
Bugün akşam saatlerine plati.ru sitesinden AllGameClub adlı satıcıdan GTA 5 satın aldım. Satın almadan önce açıklamayı okudum. Bu yüzden satın alma işleminden beri video kaydediyordum. Hesabı satın aldım ve karşıda bilgiler çıktı. Social Club'a giriş yaptım ve şifre yanlış dedi. Videoyu bitirip satıcıya yolladım hala fakat cevap gelmedi. Satıcı hakkında bir bilgi sahibi misiniz? Sizce sorun çıkar mı?

Çokça kişinin alım yaptığı bir satıcıysa ve puanı iyiyse zaten güvenilirdir. Dönüş sağlanır her türlü, mail şifresini Social Club'a yazmadığınıza emin misiniz, mailsiz mi aldınız?

Bugün akşam saatlerine plati.ru sitesinden AllGameClub adlı satıcıdan GTA 5 satın aldım. Satın almadan önce açıklamayı okudum. Bu yüzden satın alma işleminden beri video kaydediyordum. Hesabı satın aldım ve karşıda bilgiler çıktı. Social Club'a giriş yaptım ve şifre yanlış dedi. Videoyu bitirip satıcıya yolladım hala fakat cevap gelmedi. Satıcı hakkında bir bilgi sahibi misiniz? Sizce sorun çıkar mı?

Plati.ru'ya bir kere güvendim bir daha güvenmem. 3 dolarım gitmişti. Keşke bu alışverişi gerçekleştirmeden alışveriş yapılır mı diye başlık açsaydınız ve sizi bundan uzak tutsaydık.
Belki bir çözümü vardır ama ben çok umutlu değilim. Dolandırıcı çoğu. Geçmiş olsun şimdiden.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı