Plati.ru üzerinden BF1 satın almak

Ufuk Kaynar

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Daha önce GTA V satın aldım, hiçbir sorun çıkmadı. Steam-ya adlı kullanıcı için sağlam referanslar aldım. İngilizcesi olan biri birazcık yardımcı olursa link ile ilgili sevinirim.

Battlefield™ 1

Social Club serverleri ile ilgili epey sorun çıktı ama sonunda indi, BF1 için ise yorum bekliyorum ne denli doğru diye.

Eposta erişimi ve gizli soruyu vermeyeceklerini, düşünüp belki bir ihtimal kendiniz bulabileceğinizi. Hesabı aldıktan sonra bütün sorumluluğun üzerinizde olduğunu söylüyorlar.

Merhaba bende çok baktim bu siteye. Ve "Lifetime Garanti" isimli ilan buldum. Diyorki herhangi bir sorunda yeni hesap veririz. Güvenmek mümkün degil tabiki, ancak hesap patlarsa en fazla ne kadar kaybederim diye düsünmek lazim. beni gördugum ilan 2$

umarim link vermek yasak degildir. arkadas linki gördükten sonra silerim zaten
BATTLEFIELD 1 Lifetime Warranty + [2 random acc]
Battlefield 1 [Lifetime warranty + discounts]

Bende alip denicem. Olmadi ikinci el hesap satin alcam 100 küsür milyon.
CS GO bayiyor bir zaman sonra :)

Linkleri silmeyin, burdan alışveriş yapacağım aldıktan sonra indirip size ve almayı düşünenlere yardımcı olacağım. Siz daha önce yaparsanız siz yardımcı olun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı