Plati.ru ve benzeri sitelerden Forza Horizon 4 alınır mı?

Bu ve benzeri sitelerden en azından Windows Store oyunları almak önerilmiyor. Bildiğim kadarıyla bilgisayara bağlanıp onlar oyunu aktifleştiriyor. Store oyunları Windows hesabınız ile bağlı olduğu için her türlü şeyi yapabilecekleri için güvenilir değil. Bu şekilde bir alışverişim olmadı ama gördüklerimi aktarmak istedim.

Ben o siteden hiç bir alışveriş yapılmasını önermiyorum açıkcası zamanında GTA V hesabı almıştım 4 kere çalındı.
Tabii ki ben de önermiyorum ama aldığım 5 hesap da duruyor, üstüne üstlük hile de yapılmış hesaplar. Gayet çatır çutur oynuyorum, oynatıyorum. Bence siz satıcı seçiminde batmışsınız, geçmiş olsun.

Tabii ki ben de önermiyorum ama aldığım 5 hesap da duruyor, üstüne üstlük hile de yapılmış hesaplar. Gayet çatır çutur oynuyorum, oynatıyorum. Bence siz satıcı seçiminde batmışsınız, geçmiş olsun.
Açıkcası biraz şans işi olarak, düşünüyorum bu sitedeki hesapları ben gayet sağlam bir satıcıdan alışveriş yapmıştım ama durmadan hesap geri alınması yaşadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı