GameSatış'dan Forza Horizon 4 alınır mı?

Online girme şansın olmuyor hesapta yaklaşık 190 kişi oluyor istediği zaman satıcı şifreyi değiştiriyor ve hesaplar genellikle çalıntı ya da adam game pass alıp herkese satıyor ben denemek için almış biri olarak tavsiye etmem

Bende Battlefield 1 Premium hesap almıştım ilk birkaç saat sorun yoktu sonrasında iki farklı bilgisayardan giriş yapamazsınız hatası aldım fark ettim ki hesapta benden başka 3, 4 kişi varmış.
GameSatış'dan alışveriş yapmanızı önermem.

Gamepass'in PC için olduğunu bilmiyordum kusura bakmayın.
Sorun değil. Gamesatış vb. hesap satan sitelere bulaşmayın hiç. Gamepass alıp oynayın. İlk ay 6₺ ödüyorsunuz. Daha sonra devam etmek isterseniz aylık 30₺ vermeniz gerekiyor.

Game satis sitesinden Forza Horizon 4 almayı düşünüyorum. Fakat 260TL'lik oyunun 10-40TL'ye satılması bana biraz saçma geldi. Hazır hesap olduğunu biliyorum fakat yine de içime bir kurt düşmüyor değil. Bir sorun yaşar mıyım ya da cadılar bayramı - yılbaşı indirimlerini beklesem Microsoft'un sitesinde uygun bir fiyata düşer mi?

Almamanızı öneririm genelde insanlar o hesapların bloke hesap yani şifrelerinin değiştirilemediğini bu yüzden Online'a girmeden offline olarak oynatıyorlar oyunu yani hesabı birden fazla kişi kullanıyor ve 300TL değerindeki bir oyunu kimse 10-20 TL gibi düşük fiyatlara satmaz :)

Geri
Yukarı