Plati.ru'dan Alışveriş Yapmak Hukuksal Bir Sıkıntı Çıkartır mı?

muhammetk

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Plati.ru'dan alışveriş yapsam herhangi bir hukuksal suçlanma yaşanır mı ? Sonuçta kredi kartı bilgilerimizi veriyoruz ve hesaplar çalıntı. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Sanal kart ile alacağım zaten ama demek istediğim şu çalıntı hesapları satın alıyoruz bunun için suçlanma durumu söz konusu olabilir mi ?

Tavsiye etmiyorum. Hem alınan hesaplar çok kolayca geri alınabiliyor. Çalanlar da emek hırsızlığı etmiş oluyor. Bu yüzden alışverişi daha iyi sitelerden yapmanızı tavsiye ederim.

Tavsiye etmiyorum. Hem alınan hesaplar çok kolayca geri alınabiliyor. Çalanlar da emek hırsızlığı etmiş oluyor. Bu yüzden alışverişi daha iyi sitelerden yapmanızı tavsiye ederim.
Bazıları güvenlik sorusunu da veriyor direk değiştirme sonucu bir sıkıntı oluşmuyor problem bu değil zaten sorum dediğim gibi herhangi bir suçlanma yaşar mıyız.

Ben Yaptım Alışveris Tercih Edilmeyenlerden Al Onlarki Geri Alınmıyor Bende Gta 5 var 6 aydır bir sıkıntı çıkmadı.para konusunda zaten ondan iyi bir site yok.oyunu vermezse alıcıya bir mesajla para iadesi alabiliyosun.boşver tavsiye etmesinler onlar sen al.

Nereden baksanız 10-15 tane hesap almışımdır. E-maili değiştirilen hesapları zaten değiştirebiliyorsunuz sizin oluyor. Değiştirilemeyen hesaplarda da satıcı garantisi var. Eğer hesap şifresi değişirse yenisini veriyor satıcı. Hukuksal açıdan hiç bir sorun çıkmaz.

İnternette 2. el hesapları toptan alıp ucuza satan bir sürü oyun satış sitesi var biliyosun. Onlara bir şey olmazsa sana da olmaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı