Plati.ru'dan Forza Horizon 4 Alınır mı?

Typer31

Hectopat
Arkadaşlar plati.ru'dan FH4 alınır mı? Hesabın elimde yok olması söz konusu mudur? Alanlar varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Plati den oyun alırken ömür boyu garanti verenleri tercih et, genelde çalıntı hesap olduğundan şifre her an değişebilir. Ben BF5 almıştım 1 hafta sonra şifre değişti. Satıcıya yazınca yeni hesap verdi 2 aydır sorunsuz kullanıyorum.

Plati'den daha önce 3 kere alışveriş yaptım. Bir tanesinde BF1 aldım. Hesap 1 ay bende aldı. (mail değişme olmayandı) Baya sonra mail değişme olandan aldım herşeyi değiştirdim. 2 ay filan kullandım. Sonra bir 2 ay boyunca hiç origine girmedim. Hesap gitmişti En son CD key olarak 30₺ ye Pes 2019 almıştım. Mutlu mesut giriyoruz onla.

Alınır. Bir kaç adımda direk otomatik olarak oyunu kurabiliyorsunuz. Eğer yapamazsanız veya bir sıkıntı çıkarsa satıcılar çok ilgililer anında geri dönüyorlar mesajlarınıza.

Yaklaşık 8-9 kere GTA 5 hesap satın aldık. En eskisi 3 yıllık ve hiç sorun yaşamadık. Satıcı puanlarını dikkate almalısın. Ayrıca garantili ve bilgileri değiştirebileceğini belirten ilanlara bak derim.

Tam anlamadım. Xbox hesabı olarak mı geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…