Plati.ru'dan PUBG satın almak

Serdark.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, plati.ru üzerinden PUBG Steam gift Key her neyse almak istiyorum fakat en ucuz fiyatta olanları VPN kullanarak aktif edebiliyormuşuz açıklamalarda okuduğum kadarıyla. Bu siteden satın alıp VPN ile oyunu kütüphaneme eklediğimde oyunu her açmak istediğim zaman VPN mi gerekli olacak acaba bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, plati.ru üzerinden PUBG Steam gift Key her neyse almak istiyorum fakat en ucuz fiyatta olanları VPN kullanarak aktif edebiliyormuşuz açıklamalarda okuduğum kadarıyla. Bu siteden satın alıp VPN ile oyunu kütüphaneme eklediğimde oyunu her açmak istediğim zaman VPN mi gerekli olacak acaba bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Zaten indirimle 30 TL'ye düşüyor. Biraz bekleyip sorunsuz bir şekilde kullanın işte.

Geçen indirim oldu kaçırdık. Tekrar olursa haber edin. Arada Lite oynuyorum ama sırf eğlence olsun diye ve denemek için Steam Pubg almak istiyorum.
Pubg yine indirime girmiş. Hatta şu an playstore'da 39 lira. TTNET abonesi olanlar faturaya yansıtıp ayda 3 küsür lira da ödeyebilir :) TTNET abonesi olmayanlar direk kayıt olarak kredi kartıyla vs de alabilir.

Steam'de 43.50 TL 3 Aralığa kadar geçerli.

31,97 TL alınır mı buradan pek güvenemiyorum ama ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı