Plati.ru'dan Cyberpunk 2077 almak

Plati.ru'dan almak ile korsan oynamak aynı şey zaten. Oyun DRM korumasız çıkacak, çıktığı gün kırılır yani. Şu siteden para verip alacağına korsan oyna.

Yorum yanlış anlaşılmasın, her zaman orijinal alınması taraftarıyım. Arkadaşın durumu açısından söylüyorum bunu.

Bazı arkadaşlar ilk yoruma aldanıp oyunun 200 TL olduğunu düşünmüş şimdi duruma ayıktım. Onlar yasal şekilde KEY satıyorlar tamamen orijinal yani. Hesaplar sitenin farklı bir bölümünde 2-3 dolara satılıyor.

Plati.ru'dan almak ile korsan oynamak aynı şey zaten. Oyun DRM korumasız çıkacak, çıktığı gün kırılır yani. Şu siteden para verip alacağına korsan oyna.

Yorum yanlış anlaşılmasın, her zaman orijinal alınması taraftarıyım. Arkadaşın durumu açısından söylüyorum bunu.
Aynı şey değil birisi gerçekten para verip almış sende onun rızası dışında hesabını kullanıyorsun. Korsanı bi nebze de anlarsın ama bu daha başka bir şey. Buna para vermek demek hesapların çalınmasına ortak olmakla eş değer.
Ama alınması gereken oyunlardan koskoca şirketler bile bizi iplemez ken adamlar Türkçe sunması yeterli benim için. Ama listemde oynamadığım bi ton oyun var onlar bitene kadar bu oyunda ne indirimlere girer :D

Geri
Yukarı