Platoon PL-2596 vs PL-2585 gamepad

Salih Gürbüz

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  

Çok bir beklentim yok, bozulmasın yeter. Ergonomi, tuş hissiyatı ve kullanım ömrü açısından sizce hangisini almalıyım?

Platoon ve bozulmama kelimeleri yan yana bile gelmiyor, merdiven altı bir marka kullanım ömrü açısından bir şey beklememek lazım. Keza ben 10 yıl önce üstteki üründen almış, oyunların büyük bir çoğunluğunda çalışmıyor bile, tetik hassasiyeti denilen olaydan markanın haberi bile yok.

Platoon ve bozulmama kelimeleri yan yana bile gelmiyor, merdiven altı bir marka kullanım ömrü açısından bir şey beklememek lazım. Keza ben 10 yıl önce üstteki üründen almış, oyunların büyük bir çoğunluğunda çalışmıyor bile, tetik hassasiyeti denilen olaydan markanın haberi bile yok.
Hocam bende alttakinden 2 tane almıştım yaklaşık 10 yıl önce. Bu zaman kadar da kullandım. Evet pek kaliteli değildi ama çok sorunda çıkarmadı. 400 TL'yi geçmeyecek şekilde kaliteli bir ürün varsa onu alabilirim. Yoksa galiba tekrar alttaki üründen alıcam.

Platoon PL 2585 aldım. Şuan memnunum. Fiyatına göre iyi bence çok hızlı bozulacak gibi de görünmüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı