Çözüldü Platoon PL 357 klavye bazen çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kurulumda nasıl bir takilma oluyor acaba, acaba klavye degil de sistem mi donuyor?

Hocam temiz kurulum ile Windows 7 Ultimate kurdum ondan önce 10 kurdum sıfırlama yapma gibi bir hataya düştüm çok uzun süreceğini tahmin edemedim BIOS girerken klavyenin tüm ışıklar söndü takılı kaldı yanıt vermedi tekrar açtım kapattım sonra Windows 7 kurarken takılmadı şu anlık sorun yok gibi USB portlarını temizledim güzelce.

Hocam temiz kurulum ile Windows 7 Ultimate kurdum ondan önce 10 kurdum sıfırlama yapma gibi bir hataya düştüm çok uzun süreceğini tahmin edemedim BIOS girerken klavyenin tüm ışıklar söndü takılı kaldı yanıt vermedi tekrar açtım kapattım sonra Windows 7 kurarken takılmadı şu anlık sorun yok gibi USB portlarını temizledim güzelce.
Sifirlama isletim sistemini daha da bozabiliyor. BIOSda yasananlar jonusunda bilgim yok ama su anda ben chipsetle beraber butun kasada sorun dusunmeye basladim, milyar tane olasilik var:D
Az deneyin duruma gore uyumsuz driver kurmus olabilirsiniz. Salliyorum win 10a 7 driveribkurmussunuzdur en son surum o oldugu icin.

Sifirlama isletim sistemini daha da bozabiliyor. BIOS'da yasananlar jonusunda bilgim yok ama su anda ben chipsetle beraber butun kasada sorun dusunmeye başladım, milyar tane olasilik var:D
Az deneyin duruma gore uyumsuz driver kurmus olabilirsiniz. Salliyorum Windows 10'a 7 driveribkurmussunuzdur en son surum o oldugu icin.

Hocam ben Windows 7 sade kullanmak açısından güncelleştirmeleri yapmıyorum sadece .NET Framework Visual C++ kurup bırakıyorum 800Efe hatası gibi kod veriyordu 32 Bit'te flashda olan 3 dosya ile 1.2 GB güncelleme yapıyordum fakat 64 Bit geçtim yapmıyorum artık.

Dediginizden en ufak bir şey anlamadim pardon :D

Yok hocam estağfurullah ben Windows Update yapmıyorum hiç onunla ilgili klavyeye yazılım gelmiş olabilir mi şu an mesela tıkır tıkır çalışıyor henüz chipseti kurmadım.

Yok hocam estağfurullah ben Windows Update yapmıyorum hiç onunla ilgili klavyeye yazılım gelmiş olabilir mi şu an mesela tıkır tıkır çalışıyor henüz chipseti kurmadım.
Windows7ye zaten aetik sadece guvenlik guncellemeleri geliyor diye biliyorum kirk yilda bir. Chipset windows icinde gelmistir yoksa hic bir sey takamazdin. Windows 10a , Windowsun hangi surumune yapilmis surucuyu kurdun, otomatik guncellemeye mi verdin yoksa?

Windows 7'ye zaten aetik sadece guvenlik guncellemeleri geliyor diye biliyorum kirk yilda bir. Chipset Windows icinde gelmistir yoksa hiçbir şey takamazdin. Windows 10'a, Windows'un hangi surumune yapilmis surucuyu kurdun, otomatik guncellemeye mi verdin yoksa?

Hocam Windows 10'a 1.2 sene önce arkadaşımın fredoos bilgisayarına Windows 10 kurmak için indirmiştim kısacası 2 sene önceki sürüm Windows 10'a geçtim sadece uygulamaların açılış hızına baktım sistem çok kötü durumda idi hemen 7'ye geçerken sıfırlama gibi hata yaptım.

Sifirlama ozelliginin duzgun calismasi ender. Eski sistemlerde Windows 10 kotu ama 21H2 calistiran akilli tahtamiz gayet iyiydi, sanirim guncellemelerle bir nebze duzelttiler o sikintiyi.
Eee surucuyu nereden indirmistin?

ECS G41 TR-3 anakartım kendi sitesinden download kısmı chipset olan yerden indirdim.

Sorunum çözülmüştür bilgisayardaki USB portlarını küçük fırça ile temizledim Windows 7'den 8.1'e geçiş yaptım ardından chipset sürücüsünü Windows Update yaptıktan sonra takılmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı