Platoon PL-9266 PSU yeterli mi?

ichbinkdr

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
CPU: Ryzen 5 2600 6 Cores
GPU: Radeon Rx560 4gb
RAM: Gskill Aegis 8gb Cl-15, Gskill Ripjaws 8gb Cl-15
MAİNBOARD: B450M A-ProMax
HARD DRİVE: Seagate 500gb 7200rpm
SOLİD STATE DRİVE : Hikvision 480GB
POWERSUPPLY: XİGMATEK 600W 80PLUS BRONZE
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam elimde platoon PL-9256 200W PSU var şu anda bilgisayara takılı ve bilgisayardan yazıyorum öncelikle sistemimi söyleyeyim sizce yeterli midir?

Intel Pentium E6300 2 çekirdekli işlemci.

DDR2 4 GB RAM [Görev Yöneticisinde hızı 5364MHZ yazıyor]

NVIDIA GeForce GT440 1 GB 128 bit ekran kartı.

Windows 10 LTSC 64 Bit.

Foxcoon GX31MP.

Aynı marka PSU'nun 600W versiyonunu kullanıyorum 2 senedir. Eski sistemlere öyle idare etsin diyorsanız alınır. Ama yine de daha kaliteli bir şey olmasını öneririm.

Aynı marka PSU'nun 600W versiyonunu kullanıyorum 2 senedir? Eski sistemlere öyle idare etsin diyorsanız alınır. Ama yine de daha kaliteli bir şey olmasını öneririm.

Normalde bilgisayarımın eski güç kaynağı yanmıştı sebepsizce şalter attırdı sonra dediğim PSU'yu aldım şu an onu kullanıyorum garanti belgesi var 2 yıl bir sorun çıkarsa değiştirebilirim ama şu an beni idare ediyor.

Normalde bilgisayarımın eski güç kaynağı yanmıştı sebepsizce şalter attırdı sonra dediğim PSU'yu aldım şu an onu kullanıyorum garanti belgesi var 2 yıl bir sorun çıkarsa değiştirebilirim ama şu an beni idare ediyor.
Hocam fazla elektrik kesintisi yaşanmayan bir yerde iseniz idare edebilir. Ama fazlaca kesiliyorsa bir an önce değişmenizde fayda var.

Geri
Yukarı