Play Store güvenilir mi?

Fifa 21 - 248 TL almayı düşünüyordum. Foruma girince bu konu karşıma çıktı. Şöyle bir
NOT: Oyunu aldığınızda doğrudan etkinleştirme ile eşleştireceğiniz Origin hesabına anında eklenir. not var ne anlama geliyor.

Merhaba Play Store diye bir site keşfettim ve PES 2021'in 36 TL olduğunu gördüm almayı düşünüyorum size sorularım.
-Site güvenilir mi?
-Ödeme nasıl yapılıyor? (Türk Telekom müşterisiyim özel ayrıcalıklar varmış galiba onlar nedir?)
-Oyun nasıl geliyor Steam CD Key olarakmı yoksa Steam hesap ile mi?
Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim :)

Senin dediğin 36 TL olan büyük ihtimalle kadro yükseltme paketidir. Dikkatli olun.

Ayrıcalık varsa internet faturasına taksitlendirme yapıyor. Dün NFS Payback'i satın aldım. Direkt kod olarak gelmedi ancak istediğimiz hesap üzerine aktif ediliyor bir nevi Key gibi ama biz girmiyoruz. Steam tarafında ne olduğunu bilmiyorum.

Bende Payback alacağım az sonra ama dediğin sistem nasıl oluyor?

Merhaba Play Store diye bir site keşfettim ve PES 2021'in 36 TL olduğunu gördüm almayı düşünüyorum size sorularım.
-Site güvenilir mi?
-Ödeme nasıl yapılıyor? (Türk Telekom müşterisiyim özel ayrıcalıklar varmış galiba onlar nedir?)
-Oyun nasıl geliyor Steam CD Key olarakmı yoksa Steam hesap ile mi?
Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim :)

Bu devirde hiçbir indirilen şey güvenilir değil. Güvenilir olmak için teknoloji kullanmamak gerek. Biraz abartı bulabilirsiniz ama Google Play'de mesela play protect doğrulamasına rağmen çoğu (özellikle bir anda popüler olan) uygulamanın içine bir iki kod ile sizi zombi cihaz yapacak (bunun pek zararı yoktur ünlü hack gurupları zaten DDoS saldırılarını büyük çoğunlukla böyle gerçekleştiriyor) şeyler sokarak internetinizi diğer zombi cihazlar ile ortak şekilde belirli bir web sitesine ping atmaya zorlayarak o siteye DDoS saldırısında bulunurlar. Bilginiz olsun diye söyledim. iPhone kullanıcıları rahat :) . Ama merak etmeyin bir zararı yoktur size.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğin sistem nasıl oluyor?
Faturaya taksitlendirme olayını mı soruyorsun?

Playstore'a tek şifre ile giriş yapıyorsun. Tek şifreyi alttaki linkten alabilirsin. Evde internet müşterisi olman gerekiyor.

Şifreyi aldıktan sonra Playstore'a şifreyi kullanarak giriş yapıyorsun. Alacağın oyunun ödeme yöntemi olarak faturaya 12 taksit yapılan yöntemi seçiyorsun. Tek şifreni aldığın telefona onay kodu geliyor satın almadan önce.

Onay kodunu girdikten sonra alışveriş tamamlanıyor. Alınan oyunlar Steam, Uplay, Origin gibi platformlardan aktif ediliyor. Hangi oyunun hangi platformdan etkinleştirildiğine açıklamalar bölümünde görebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı