Play Store güvenilir mi?

Bu devirde hiçbir indirilen şey güvenilir değil. Güvenilir olmak için teknoloji kullanmamak gerek. Biraz abartı bulabilirsiniz ama Google Play'de mesela play protect doğrulamasına rağmen çoğu (özellikle bir anda popüler olan) uygulamanın içine bir iki kod ile sizi zombi cihaz yapacak (bunun pek zararı yoktur ünlü hack gurupları zaten DDoS saldırılarını büyük çoğunlukla böyle gerçekleştiriyor) şeyler sokarak internetinizi diğer zombi cihazlar ile ortak şekilde belirli bir web sitesine ping atmaya zorlayarak o siteye DDoS saldırısında bulunurlar. Bilginiz olsun diye söyledim. iPhone kullanıcıları rahat :) . Ama merak etmeyin bir zararı yoktur size.

Hocam kusura bakmayın ama onun bu konuyla ne alakası var?

Şu an Play Store da Squad 79TL. Alacağım ama bir sıkıntı olur diyor korkuyorum. Acaba fiyatını artırmayı mı unuttular? Steam'de 425TL.

@ubiquitous hocam merhaba konunun üzerinden uzun bir zaman geçmiş ama ben yine de bir şey sormak istiyorum. Ben dün akşam God of War (PC) versiyonu oyununu Play Store web sitesinden satın aldım. Ama bana bir hata veriyor. Şu ana kadar Steam keyini bana gondermediler. Acaba tek şifre ile giriş yapmadığım için olabilir mi ben diğer türlü Play Store web sitesine giriş yapmıştım. "siparişiniz için şu an kod oluşturamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Back_ordered, the order is being processed in the background, and will not contain serials until completed" şöyle bir hata ile karşılaşıyorum. Siz de bu konuda bilgili gözüküyorsunuz o yüzden size sormak istedim. İyi günler dilerim.

@ubiquitous hocam merhaba konunun üzerinden uzun bir zaman geçmiş ama ben yine de bir şey sormak istiyorum. Ben dün akşam God of War (PC) versiyonu oyununu Play Store web sitesinden satın aldım. Ama bana bir hata veriyor. Şu ana kadar Steam keyini bana gondermediler. Acaba tek şifre ile giriş yapmadığım için olabilir mi ben diğer türlü Play Store web sitesine giriş yapmıştım. "siparişiniz için şu an kod oluşturamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Back_ordered, the order is being processed in the background, and will not contain serials until completed" şöyle bir hata ile karşılaşıyorum. Siz de bu konuda bilgili gözüküyorsunuz o yüzden size sormak istedim. İyi günler dilerim.
Twitter'dan Playstore'a yazın, bir bilgim yok o hata konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı