Play Store indirme hatası

CoolMucit

Hectopat
Play Store'dan uygulama indirmeye çalışıyorum ve indiriliyor'da takılıp kalıyor. Çok araştırdım; önbelleği ve verileri temizledim, telefonu yeniden başlattım, sıfırladım ama hiç bir şekilde uygulama ve oyun indirilmiyor. Yardım edin ne olur.

IMG_20190710_110312.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Google Play verilerini değil, İndirme Yöneticisi verilerini temizlediniz mi?
Ek olarak Google Play Hizmetleri uygulamasının güncellemelerini kaldırın.

Son düzenleme:
Bu indirme yöneticisi nedir? Telefonda nasıl bulabilirim?
Uygulamalar altından tüm uygulamaları listeleyerek bulabilirsiniz. Programın verisini ve önbelleğini temizledikten sonra yeniden başlatın. Uygulama indirmeyi tekrar deneyin. Olmazsa Google Play sürümünün güncel olduğundan emin olun.

Uygulamalar altından tüm uygulamaları listeleyerek bulabilirsiniz. Programın verisini ve önbelleğini temizledikten sonra yeniden başlatın. Uygulama indirmeyi tekrar deneyin. Olmazsa Google Play sürümünün güncel olduğundan emin olun.
Evet bu işe yaradı saol ama aradan 1 saat sonra yine aynı indirme sorunu başladı. Efendim her defasında uygulamaların ön belleğini silemem.
Önerebileceğiniz başka bir çözüm varmı?

Mate 20 Pro Cihazımda şöyle birşey oldu. Uygulama yüklüyorum ama uygulama kısayolu ekranda görünmüyor. Bunu birkaç kez yaptı. Sonuç teli açıp kapadım. Düzeldi.

Evet bu işe yaradı saol ama aradan 1 saat sonra yine aynı indirme sorunu başladı. Efendim her defasında uygulamaların ön belleğini silemem.
Önerebileceğiniz başka bir çözüm varmı?
Saati otomatik ayarlamadan çıkartıp yeniden başlatıp telefonu tekrar otomatik moda alırmısın? Aynı sorun benim s10'da da olmuştu bu şekilde çözmüştüm

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı