Google Play Store Baştan İndirme Sorunu

Natsu

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, öncelikle mobildeyim yazım hatalarım olursa kusura bakmayın. 4-5 gün önce GM 5 Plus satın aldım. Klasik uygulamaları yükledim (whatsapp, facebook) hiç bir problem yoktu. Dün telefonun oyun performansını kendim test etmek istedim ve NFS No Limits (609 mb) indirmeye başladım. Sorunsızca indirdi 609 MB'ı, biraz bekledikten sonra baştan indirmeye başladı. 643 MB'lık başka bir oyunda denedim yine aynı. Lütfen yardım edin iyi sosyaller :).

Güncel sorun 113 MB'lık oyunda da baş gösterdi lütfen yardım edin.

Kardeşim, benim telefon Gm Discovery Elite. Bende de uygulama indirmeyle alakalı sıkıntı var ama sizinkinden biraz farklı. Benimki hiç inmiyor. Konu açtım bununla alakalı bakabilirsiniz.

Telefonuna ya direk tarayıcıdan indirip ya da bilgisayara indirip telefona atarak apk ile hotspot gibi bir vpn programı kur, daha sonra vpnyi aç ve açık durumdayken indirmeyi dene. Benim sıkıntımı bu çözmüştü

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı