Play Store ''Kuruluşunuz ödemeyi reddetti'' uyarısı

Emircan3414

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar Google Play'dan oyun içi özel teklif almak istiyorum ancak içinde fazlasıyla para olmasına rağmen böyle bir hata alıyorum kafayı yemek üzereyim. Paramız var harcayamıyoruz ya.

Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar Google Play'dan oyun içi özel teklif almak istiyorum ancak içinde fazlasıyla para olmasına rağmen böyle bir hata alıyorum kafayı yemek üzereyim. Paramız var harcayamıyoruz ya.

Kullandıginiz kartta sorun vardır başka kart deneyin veya ara sira bug yapabilir Play Store verileri silip deneyin.

1700075838517.png

Bunları işaretleyin en sonda eposta ile iletişim seçeneği çıkacak ona tıklayın. Orada detaylıca anlatın 2 gün sonra dönüyorlar düzeliyor. (Bunu gerçekten sizde sorun olmadığını kontrol ettikten sonra yapın. Kartın internete kapalı olması gibi.) Ben yapmıştım sorun düzelmişti.

Hay kafayı yememe cidden ramak kaldı buseferde bilgileri doğru girsemde 50 kere kontrol etsemde isteğiniz başarısız oldu diye hata alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı